Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen LT Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | VW Volkswagen LT | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 17:05 Makina , Tiranë

Wolksvagen LT shitet nderrohet

7 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Sht 18:49 Makina , Fier

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Sht 01:53 Makina , Tiranë

Vw LT 2.8 TDI

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
09 Korr 16:48 Makina , Pogradec

Minibus Lt Sprinter

12 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Mar 18:47 Makina , Sarandë

Fugon Volswagen Lt 5Milion

5 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Mar 00:31 Makina , Fier

Shitet

10 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Tet 22:32 Makina , Tiranë

Wolksvagen LT nafte manuale shitet nderrohet

7 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
28 Qer 19:49 Makina , Kukës

VW LT 35 TDI - kombi

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 15:16 Makina , Tiranë

Shitet !

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Pri 11:40 Makina , Tiranë

Rulot

4 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Pri 19:33 Makina , Tiranë

Okazion Volkswagen LT 2.5

4 000 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 17:20 Makina , Tiranë

Shitet vw LT35

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Nën 00:55 Makina , Kukës

Shes VW LT 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Nën 06:35 Makina , Shkodër

shitet ose nderrohet karrotreci

6 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Tet 14:14 Makina , Elbasan

wolkswagen lt 46 motorr 2.8 naft karrotrec okazjon

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 19:23 Makina , Sarandë

Fugon 5000 €

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Sht 01:47 Makina , Shkodër

shes ose nderrohet makina

3 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Gush 18:38 Makina , Shkodër

shitet ose nderrohet makina

4 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gush 18:38 Makina , Shkodër

shitet ose nderrohet makina

4 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gush 18:38 Makina , Shkodër

shitet ose nderrohet makina

4 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 15:21 Makina , Pogradec

FURGON VW LT 28

250 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Maj 21:07 Makina , Elbasan

Kamjoncin

4 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Mar 21:08 Makina , Peqin

Volkswagen LT46

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Shk 09:36 Makina , Pogradec

Furgon Lt 28

250 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
11 Jan 12:11 Makina , Tiranë

Furgon Wolswagen LT

8 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 15:59 Makina , Kurbin

Okazion

123 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Nën 15:47 Makina , Tiranë

volzvagen lt 28

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 17:16 Makina , Tiranë

shitet,,,, Qmim i diskutueshem!

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Nën 16:56 Makina , Tiranë

shitet... Qmimi i dikutieshem!

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Nën 12:44 Makina , Tiranë

FUGONE UDHETIMI

1 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
26 Tet 14:41 Makina , Tiranë

furgon

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Tet 11:40 Makina , Shkodër

Kamjonet LT35 Dizell 2,4 Gjindet ne Kosov

3 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Gush 20:56 Makina , Elbasan

Shitet

4 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Qer 21:46 Makina , Elbasan

LT 35

3 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Qer 12:08 Makina , Tiranë

Shitet Volkswagen per transport mallrash

3 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
19 Pri 00:25 Makina , Fier

Fugon Volkswagen LT 28

4 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Shk 09:14 Makina , Shkodër

Shitet ose nderrohet me kamjoncin me te vogel

25 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Jan 21:42 Makina , Shkodër

Shitet ose nderrohet

2 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Jan 21:34 Makina , Shkodër

Shitet ose nderrohet ne kamjoncin me te vogel

3 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Jan 13:00 Makina , Lushnjë

Volkswagen lt 35 furgon

4 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Jan 20:34 Makina , Shkodër

VW LT

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Jan 12:59 Makina , Lushnjë

Volkswagen lt 35

4 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Dhj 08:21 Makina , Tiranë

okazion karotrec 5 euro

5 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Dhj 19:25 Makina , Shkodër

Shitet ose nderrohet me kamjoncin te vogel

3 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Dhj 23:27 Makina , Shkodër

Shitet ose nderrohet

3 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Dhj 17:48 Makina , Shkodër

Nderrohet me kamjoncin me te vogel

3 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Nën 19:33 Makina , Shkodër

Shitet ose nderrohet me kamjoncin me te vogel

3 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Nën 19:47 Makina , Shkodër

Shitet ose nderrohet me kamjoncin me te vogel

3 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Nën 12:49 Makina , Shkodër

Shitet ose nderohet me kamjoncin me te vogel

3 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Nën 10:03 Makina , Elbasan

Shitet

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | VW Volkswagen LT | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione