rulot ne Shitje | Njoftimet ne GJithe Shqiperine


Blej rulot te ri apo te perdorur në shitje. Gjeni rimorkio, karrotrec, Kontejner, Vinç, Pompa Hidraulike, si dhe pjese këmbimi per kamion të markave të ndryshme si Iveco Cursor, Iveco Turbostar, Iveco Eurostar, Mercedes Atego, Daf dhe shumë të tjera.


Bleni dhe shisni rulot apo makina të ndryshme ngarkuese, tërheqëse apo ndërtimi. Krijoni njoftime dhe shisni rulot apo makina ngarkuese dhe pjesë të ndryshme. Shpërnadni tani njoftimin dhe gjeni blerësin e produktit tuaj.08 Pri 10:41 ,

Shitet RULOT

8 500 EUR

04 Pri 14:25 ,

RULOTE

3 500 EUR Çmimi me zbritje

04 Pri 14:13 ,

RULOTE

3 500 EUR Çmimi me zbritje

04 Pri 14:13 ,

RULOTE

3 500 EUR Çmimi me zbritje

04 Pri 14:13 ,

RULOTE

3 500 EUR Çmimi me zbritje

04 Pri 14:13 ,

Rulote

3 500 EUR Çmimi me zbritje

04 Pri 14:13 ,

RULOTE

3 500 EUR Çmimi me zbritje

04 Pri 14:13 ,

RULOTE

3 500 EUR Çmimi me zbritje

04 Pri 14:13 ,

RULOTE

3 500 EUR Çmimi me zbritje

04 Pri 14:13 ,

RULOTE

3 500 EUR Çmimi me zbritje


Gjeni të gjitha llojet e rulot apo makinave ngarkuese dhe tërheqëse në shitje në MerrJep.al. Filtroni njoftimet per rulot apo kërkoni për makinën e caktuar në kutinë e kërkimit dhe gjeni ofertat për makina të ndryshme ngarkuese dhe tërheqëse.


Mijëra njoftime për rulot në shitje


Në MerrJep.al mund të gjeni mbi 17,000 njoftime për makina të ndryshme ngarkuese si rulot dhe shume makina tjera ngarkuese, terheqese per transport, dhe shumë marka dhe modele të tjera. Shikoni njoftimet dhe gjeni makina ngarkuese apo tërheqëse me çmimet më të arsyeshme. Bleni dhe shisni rulot apo makina të ndryshme ngarkuese, tërheqëse apo ndërtimi.


Blej dhe shit rulot në Gjithë Shipërinë


Nëse posedoni rulot apo mjete të ndryshme ngarkuese dhe tërheqëse ju mund ti shisni ato në MerrJep.al. Krijoni njoftime per rulot tani shpejtë dhe lehtë duke plotësuar formularin me të dhënat për makinën ngarkuee apo tërheqëse dhe shisni produktin tuaj.

  • rulot në kategorinë All Category
  • Rulot në kategorinë All Category
  • Rulot në kategorinë Automjete
  • Rulot në kategorinë Makina për kamping
  • rulot në kategorinë Automjete
  • Rulot në kategorinë Dorëzim i biznesit të përpunuar
  • rulot në kategorinë Makina për kamping
  • Rulot në kategorinë Biznes dhe punë
  • rulot në kategorinë Automjete
  • rulot në kategorinë Punë

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione