cakmak | Lushnjë | Automjete | Makina

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 18:42 ,

FORD KUGA 4x4-TITANIUM-MOTOR 2.0 DIESEL

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:41 ,

Audi s6 viti 2000 4.2 benzine 340hp.nderrohet

5 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:40 ,

Shitet Ford mondeo 2004

3 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:39 ,

Shitet VW Golf 5 motorr 1,9 Nafte

3 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:38 ,

Shitet Opel meriva 1.3 eco diesel 2010

3 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:35 ,

Benz E Klas EVO ,220 CDI Avangard,lekur e bardh

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:33 ,

VW Golf 5 Plus , 1.9 nafte .Viti 2005

3 150 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:30 ,

Ford Mercury 3.0 benzin gas

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:30 ,

Mercedes Benz E280 Naft automat

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:30 ,

AUDI A5 2.0 NAFT 2011

13 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim