X5 | Fier | Automjete | Makina

BMW , 183
Ford , 42
Audi , 24
Nissan , 9
Opel , 9
Toyota , 6
Renault , 5
Honda , 4
Jeep , 4
Peugeot , 4
Citroën , 3
Fiat , 3
Hyundai , 3
Smart , 3
Jaguar , 2
Chrysler , 1
Dodge , 1
Lancia , 1
Seat , 1
Suzuki , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe X5,kategori Makina,ose vendndodhje Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj X5 Të gjitha | Makina | Fier ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 20:48
Linku:
,

Okazion Audi A5 S-Line 2.0 Quattro FULL

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 20:48
Linku:
,

Okazion VW Tiguan 2.0 TSI 4*4 Automat Full

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 22:42 ,

Mercedes benz C220 Avantgarde

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:08 ,

bmw x5 3.0 benzine panorama ndrrohet

8 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:48
Linku:
,

Okazion VW Tiguan 2.0 TSI 4*4 Automat Full

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:48 ,

Per Miq - VW CC 2015 Okazion!!!

11 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 20:48 ,

Okazion VW Touareg R-Line Full

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 20:48
Linku:
,

Okazion Audi A5 S-Line 2.0 Quattro FULL

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 20:22 ,

Smart TV Box Android 10.1 4K 4GB RAM 32GB ROM

55 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 20:22 ,

Kamer Sondë 2M, Endoscope Camera 2MP

29 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:21 ,

LTE CPE 4G Router me kartë SIM, WAN, LAN, Wi-Fi, 300Mbs

79 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 20:17 ,

SONOFF 4CHR3 siguresë me WiFi inteligjente me 4 dalje

39 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 20:17 ,

SONOFF 4CHR3 PRO, siguresë me WiFi inteligjente me 4 dalje

45 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 20:17 ,

Sonoff DW2, Sensor alarmi me WiFi për dyer/dritare

19 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:16 ,

SONOFF MINI R2 - Modul dritash Wi-Fi me dy drejtime

19 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:16 ,

Sonoff POWR2 çelës Wi-Fi me monitorim të energjisë, 3500W

25 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:16 ,

Mini Tastierë + Mouse, e ndriçuar me ngjyra, me prekje, wifi

12 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 20:16 ,

Tuya Smart Termostat me WiFi për sisteme elektrike deri 16Am

69 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 20:16 ,

Xiaomi Mi Pro 300Mbps, WIFI 2.4Ghz Repeater Extender, Signal

25 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:16 ,

Tuya Smart Termostat me WiFi për sisteme elektrike deri 16Am

65 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 20:14 ,

Hikvision Ezviz ezCube PRO, IP Camera 2MP, Video Surveillanc

49 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 20:14 ,

Detektor lëvizje inteligjent me Wi-Fi, lidhet me Tuya App

29 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:09 ,

Celës inteligjent me WiFi, Sonoff BASIC

15 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:09 ,

Prizë inteligjente me WiFi, Sonoff Smart Plug

19 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:09 ,

Llampë shumëngjyrëshe RGB LED inteligjente me WiFi 15W

15 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:09 ,

Llampë LED inteligjente me WiFi 15W

12 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 20:09 ,

Kohëmatës i programueshëm për ujitje automatike

55 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 20:09 ,

Sensor zëri, rrymë 220V për fikje/ndezje të dritës

12 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 20:08 ,

Sensor temperature dhe lagështire me Wi-Fi Detektor ambjenti

29 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:08 ,

Sensor lëvizje "PIR Motion" për paisje me rrymë deri në 240V

10 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 20:08 ,

Oksimetër me ekran LED

19 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:08 ,

MISECU 5MP NVR PoE Mikrofon dhe Altoparlant Dhuratë 500GB HD

350 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 20:07 ,

GSM Camera, Kamer 4G PTZ me panel diellor, rezolucion 3MP

249 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:06 ,

Sistem alarmi me GSM + WiFi, ekran me prekje 4.3inch

179 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:06 ,

Çelës me 2 dhe 3 dalje, me pult për paisje me rrymë 220V

17 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:06 ,

AnyCast M2 Plus WiFi Display Dongle 1080P

17 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:05 ,

Detektor me Wi-Fi i rrjedhjeve të ujit

25 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:05 ,

Detektor tymi dhe zjarri 85db

17 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:05 ,

IP Camera PTZ, me rezolucion 8MP 4K, Dhuratë 32GB SD Card

69 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 20:05 ,

PoE IP Camera e jashtme 8MP 4K UHD Dhuratë 32GB SD Card

79 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 20:03 ,

PTZ GSM Camera, Kamer me kartë SIM 4G, rezolucion 3MP FullHD

149 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 20:03 ,

Shirit LED RGB shumëngjyrësh 10 metra me bluetooth

35 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 20:03 ,

Kokë rubineti Xiaomi me sensor për hapjen/mbylljen e ujit

39 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 19:49 ,

Hyundai ���� i 10

3 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:37 ,

SUPERR OKAZION MERCEDES W204 C300 C 300

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:10 Dyqani ,

BMW X5 3.0 DIZEL X.drive

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 17:42 ,

BMW X5 3.0BENZIN 2010 FULL OPSION PANORAMA (MUNDESI NDRRIMI)

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:31 ,

AUDI A4 2.0NAFT 2009 FULL OPSION AUTOMATIK

6 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:22 ,

Mercedes-benz E320 cdi EVO

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:22 ,

MERCEDES E550 4MATIC

14 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:33 ,

Suzuki ���� 4×4

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:32 ,

Opel ���� Meriava

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj X5 | Të gjitha | Makina | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

X5 X5 X5 X5 X5 X5 X5 X5 X5 x5

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione