Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Automjete , 394251
Elektronika , 89294
Vendbanime , 73370
Të tjera , 17924
Sot 10:59
Linku:
,

Blejme Automjete te perdorura��

1 001 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: > 500 000
Dje 23:03
Linku:
Dyqani ,

PEUGEOT 3008, VITI 2010, AUTOMATIKE, 1.6 NAFTE

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 12:23 ,

VW GOLF PLUS 1.6 BENZIN ���� 2007 GOAL

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:23 ,

Kia SPORTAGE 2017

14 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 12:23 ,

VW crafter

17 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim