Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Tropojë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Tropojë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tropojë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

22 Korr 21:40
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tropojë

Okazion Audi A8 3.0 Nafte

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:58
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tropojë

Shitet apartament+garazhd

93 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar

Sot 07:58
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tropojë

Shitet apartament+garazhd

93 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
Dje 15:54 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Tropojë

Kredi investimi

22 Korr 21:40
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tropojë

Okazion Audi A8 3.0 Nafte

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Korr 17:21 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tropojë

Toyota RAV4

1 025 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Korr 11:02 Makina  ·  Peugeot  ·  207  ·  Tropojë

Shitet okazion!!

2 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
21 Korr 12:13 Truall/Tokë/Fusha dhe farma  ·  Tropojë

Toke per shitje

75 000 EUR

20 Korr 22:41 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Tropojë

2021 Mitsubishi L-200 x-edition

1 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Korr 22:29 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Tropojë

2021 Nissan Navara 2.3TDI Automatik,Led, 4X4 Panoram

24 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Korr 01:41 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tropojë

Audi A8 3.0 2005

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Korr 10:22 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tropojë

Shitet

800 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
13 Korr 00:27 Objekte të huaja  ·  Tropojë

Shitet dyqan 80m2 Tropoje

110 000 EUR

12 Korr 21:25 Turizëm dhe Evente  ·  Tropojë

Mjaltë gështenje BIO

2 500 LEK

11 Korr 18:09 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tropojë

Bmw x5 3.0D

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 12:41 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tropojë

Bmw x5 3.0D

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Korr 12:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tropojë

C220 4-Matic 2017

21 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Korr 19:08 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Antikë dhe Art  ·  Tropojë

Orë antike

06 Korr 19:08 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Tropojë

Lluster për sallon

06 Korr 19:08 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Antikë dhe Art  ·  Tropojë

Suvenire Antike

06 Korr 19:08 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Tropojë

Veshje kombëtare

06 Korr 19:08 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Tropojë

Dollap salloni

06 Korr 14:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Tropojë

mecedes benz 270

18 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
06 Korr 12:53 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tropojë

Toyota Rav4 Viti 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Korr 11:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tropojë

A klasse 170 Diesel

650 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Korr 12:03 Makineri bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Fendt Farmer  ·  Model Tjeter  ·  Tropojë

u shit Fendt

12 344 EUR

23 Qer 23:24 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tropojë

Opel Astra H 1.6 16v TweenSport

1 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 18:53 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe disqe  ·  Tropojë

Goma Disqe Mitsubishi-Toyota

1 EUR

22 Qer 15:11 Të tjera  ·  Tropojë

Shazllone

20 Qer 12:53 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tropojë

BMW X5

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Qer 23:17 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Tropojë

Shitet BMV X3

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tropojë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione