Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

wireless - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe wireless,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj wireless Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 22:32 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Durrës

AUDI A8L 55 TFSI ��PRESIDENCIAL FULL OPTION��

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:28 Makina  ·  BMW  ·  535  ·  Tiranë

Bmw SERIA 5 F10 LCI 535xd MODEL X-DRIVE

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 20:53 Makina  ·  Volvo  ·  XC 90  ·  Tiranë

Volvo XC90 T6 Inscription Full Option ( Mundesi nderrimi )

29 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:55 Makina  ·  Volvo  ·  XC 90  ·  Tiranë

Volvo XC90 T6 Inscription - Viti 2018 - POLESTAR - Full Opti

37 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:19 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET ME QIRA 2+1 + POST PARKIMI PRANE QENDRES !

1 100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 17:22 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Lezhë

Audi

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:22 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

Audi

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:18 Konzolatë për lojëra  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Nintendo me kaseta te verdha me 150 lojra

4 000 LEK Çmimi me zbritje

Sot 16:20 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Pavilion  ·  Tiranë

HP Pavilion 15,6"

15 000 LEK Çmimi me zbritje

Sot 16:00 Dyqan Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Tiranë

Saramonic Blink

Shitësit të Besuar
Sot 15:54 Dyqan Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Tiranë

SONY WH-1000XM5

Shitësit të Besuar
Sot 12:47 Dyqan Pajisje Audio  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Saramonic Blink

Shitësit të Besuar
Sot 10:51 Pjesë këmbimi  ·  GPS pajisje  ·  Tiranë

NAVIGATOR GARMIN EUROPE 2024 (TE RI NE KUTI)

80 EUR

Sot 10:17 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

Super Passat R-Line

1 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 18:33 Makina  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Tiranë

AUDI 2019 S Q 5.S LINE FULL OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

38 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 09:22 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·   ·  Tiranë

Xbox Series X 1TB i ri me dy Pulta

619 EUR

Dje 09:13 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox 360  ·  Tiranë

Microsoft Xbox Series Controller

69 EUR

22 Qer 14:21 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 1.6 Diesel Tdi DSG

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
22 Qer 11:48 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Tiranë

Dell Precision M3800 / Quadro K1100M

480 EUR Çmimi me zbritje

21 Qer 23:07 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Tiranë

Thomson Ruter Modem

1 300 LEK Çmimi me zbritje

21 Qer 17:10 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox One X  ·  Tiranë

Shitet Xbox X 1TB (i ri ne kuti)

550 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj wireless | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione