Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

sensor makine - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe sensor makine,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj sensor makine Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 05:58
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Berat

A6 S-line fabrike 2.7 nafte

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Shitësit të Besuar
Dje 09:52
Linku:
Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

���� Volvo XC60 D4 AWD 2015 ����

16 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Qer 14:40
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

Mercedes Benz ML350 Full Option 17500€ i diskutueshem

17 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:26
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  640  ·  Tiranë

Bmw 640 grand coupe

23 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:51
Linku:
Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Berat

Volvo XC60 2.4 Nafte

8 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar

Sot 05:58
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Berat

A6 S-line fabrike 2.7 nafte

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:51
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 500  ·  Berat

CLS 550 AMG Aspirato

10 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:51
Linku:
Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Berat

Volvo XC60 2.4 Nafte

8 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:48 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

Mercedes Benz ML350 BlueTec 2014

16 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Tiranë

S350d

56 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:54 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

�� OKAZION TOYOTA Auris 2015 1.4 Nafte ��

9 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 04:39 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

Audi Q7 3.0 TFSI S-line Quattro 2018

29 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:30 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Vlorë

Shitet A 180 CDI class okazion ( W176)

10 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 63 AMG  ·  Tiranë

C63 s AMG Full Option

46 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:55 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

2014 VW Passat 2.0 TDI SEL Premium

10 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:39 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6 3.0(2967) S-Line Bluetech Quattro

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:35 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 7

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Librazhd

W203 automat 1.8 benzine gaz compressor

5 500 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

ml 350 bue tek ne super gjendje mundesi ndrrimi

17 500 LEK

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

BENZ 350 BENZIN GAZ OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNN

5 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 63 AMG  ·  Durrës

����Shitet CLS 6.3 AMG V8 ����

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

*OKAZION* Mercedes B class Automat

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:29 Makina  ·  Volvo  ·  V50  ·  Lezhë

Volvo v50 2.0 diesel

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:26 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUDI A4 2.0 TDI QUATTRO 2013

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 21:26 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

❌ Golf 7 2013 ❌

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:19 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

SANTA FE FULL PANORAMA - 2013

12 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:11 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

Furgon vito, viano, v class me qera , rent a van albania

79 EUR / ditë

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:11 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW Golf 7 2.0 Nafte/Diesel Automat me qera/ makina me qera

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:10 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai Sant fe 7 vendeshe/ seater me qera, for rent

59 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:10 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 me qera/ Audi me qera/ / Rinas car rental

39 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:10 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 me qera/ makina me qera/ car rental/ audi me qera

39 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:10 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

Ford transit Furgon me qera 9 vendeshe makina me qera rinas

79 EUR / ditë

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:10 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Volkswagen me qera. Golf me qera. Car rental. rent a car

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:10 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Volkswagen Golf 7 Automat me qera/ to rent/ car rental

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:10 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Shitet wolsvagen passat

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:07 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

Mercedes Benz viano 7 vendeshe me qera, furgon me qera

85 EUR / ditë

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:07 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range Rover Evoque me qera, Makina me qera rinas car rental

75 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:07 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Volkswagen Golf 7 Automat me qera, for rent makina me qera

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:07 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 7 me qera, Makina ekonomike me qera, golf me qera

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:00 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Tiranë

C3 Automat Benzin_Gaz

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:55 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Fier

SHITET AUDI Q7 3.0 BENZINE VITI 2021 TECHNIK S-line FULL

61 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:45 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Vlorë

TOYOTA AURIS 2.2 Diesel 216 Km Origjinale

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:16 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

Van rental albania, Rent a van tirana furgon me qera 9 vende

79 EUR / ditë

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:15 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 me qera/ makina me qera/ car rental/ audi me qera

39 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:15 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Volkswagen Golf 7 Automat me qera/ to rent/ car rental

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:15 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

Furgon 9 vendesh me qera Rinas Van rental albania tirana

79 EUR / ditë

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:14 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 7 2.0 Diesel makina me qera Car rental Golf me qera

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:14 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

Mercedes Benz viano 9 vendeshe me qera, furgon me qera

79 EUR / ditë

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:14 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range Rover Evoque me Qera / Makina me qera / Car Rental

75 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:14 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

Mercedez-Benz E350 Full panorama

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:12 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

makina me qera rinas/ car rental Airport rinas/ Golf me qera

35 EUR / ditë

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:04 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz E class, Mercedes Benz me qera

65 EUR / ditë

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:59 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Elbasan

Nderrohet*Nisan Qashqai 2011*1.6 Gaz&Benzine *

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj sensor makine | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione