Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedez Benz 2000 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Automjete , 353

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedez Benz 2000,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Mercedez Benz 2000 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLK 200  ·  Korçë

Shiten pjese per clk w208 2.0 benzine Kompresor viti 2000

900 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Qer 20:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Tiranë

mercedez benz

2 750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Qer 18:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLK 200  ·  Korçë

Mercedes Clk w208 2.0 benzin-gas ne leje. Viti 2000, manual.

6 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 07:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Lushnjë

Shitet Mercedez

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 19:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Vario  ·  Kukës

Mercedez Benz Vario

15 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 21:05 Makina  ·  Fiat  ·  Marea  ·  Korçë

Fiat Marea Weekend Okazion

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 21:05 Makina  ·  Fiat  ·  Marea  ·  Korçë

Fiat Marea Weekend okazion

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Pri 19:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

mercedes c220 w202

3 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
12 Pri 22:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Tiranë

!!!!!Mercedes S350 L Benzin-Gaz 2010 !!!!!

16 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Mar 09:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Tiranë

Mercedez Benz E class 270 CDI Avantgarde

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
26 Mar 06:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Fier

Mercedez benz w202

2 800 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
26 Nën 13:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Shitet C Class 2006 ne gjendje shume te mire!

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Tet 20:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Lezhë

Mercedez Benz w203

3 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 21:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Fier

Mercedes benz W210 (kater fenersh)

2 600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Gush 21:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Fier

mercedes benz w210

2 600 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Korr 08:02 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Durrës

Sensor gomash per Mercedes Benz

50 EUR Çmimi me zbritje

13 Korr 21:43 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

Ford Fiesta 1.2

11 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Qer 17:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

Shitet

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
29 Pri 14:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Lezhë

Mercedes benz e class

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Mar 12:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

Mercedez benz

2 010 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Mar 14:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Korçë

Shitet Mercedez Benz 200 Kompresor

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Mar 01:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

Mercedez benz cdi

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Mar 19:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Kukës

⚡E 220 CDI AVANGARD AUTOMAT⚡

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Mar 20:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Pogradec

SHITET OSE NDERROHET ME BENZ AUTOMAT

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Shk 12:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Kukës

⚡E 220 CDI AVANGARD AUTOMAT⚡

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 20:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Kukës

�� E AUTOMAT NAFT ��

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Shk 20:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Berat

Mercedez Benz w210

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Shk 17:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Berat

Mercedez Benz

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Shk 15:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Berat

Mercedez w210

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Shk 20:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Kukës

⚡E 220 CDI AVANGARD AUTOMAT⚡

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Shk 23:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Kukës

⚡E 220 CDI AVANGARD AUTOMAT⚡

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Shk 21:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Kukës

⚡AVANGARD AUTOMAT⚡

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Shk 11:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Kukës

✅ E 220 AUTOMAT CDI ✅

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Shk 20:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Kukës

⚡AVANGARD AUTOMAT⚡

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Shk 18:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

Shitet Benz Mercedez

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Shk 19:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

Mercedez Benz Cklass W203 (220)

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Shk 22:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Kukës

E 220 CDI AUTOMAT

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Shk 09:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Vlorë

Benz C Class 220

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 14:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Durrës

mercedez benz

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Tet 22:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Tiranë

Benz mercedes 1993 nafte berlina

260 000 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Sht 19:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

��Mercedez benz w202��

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Sht 12:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Vlorë

OKAZION

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Gush 08:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

Mercedez benz

1 234 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
25 Gush 14:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

Mercedez benz w202

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
24 Gush 12:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

Mercedez benz w 202

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
17 Korr 16:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Shitet mercedez-benz

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedez Benz 2000 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione