Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kasetofon benzi - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kasetofon benzi,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kasetofon benzi Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

04 Mar 18:04 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart ForTwo

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Gush 09:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

SHITET MERCEDEZ BENZ A-CLAS

2 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Mar 22:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Fier

C 300 benzin+gaz

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Nën 10:47 Pajisje Audio  ·  MP3/4/5-player/CD  ·  Berat

KASETOFON BENZI 220

90 EUR

31 Korr 10:04 Pjesë këmbimi  ·  Pajisje zëri dhe video për makina  ·  Tiranë

Kasetofon benzi

150 EUR

08 Nën 16:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Tiranë

ML 320 4 MATIC

11 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Sht 17:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Tiranë

ML 320 2007 4MATIC

13 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Gush 10:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

Mercedes 220 dizel

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Dhj 19:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Tiranë

Mercedes benz E320 cdi w210

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Shk 13:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Tiranë

Mercedes ML320 benzin+gaz

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Qer 13:30 Makina  ·  Ssangyong  ·  Kyron  ·  Berat

Ssangyong 2.7 Naft motorr benzi 2008

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Qer 16:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

Mercedes Cklas 200evo

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 17:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Elbasan

Mercedes benz c 200 cdi

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 16:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Elbasan

Mercedes benz c 200 cdi

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Mar 13:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Elbasan

Mercedes benz C 200 CDI

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 20:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Tiranë

OKAZION! SHITET! Mercedes Benz C 200 CDI

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Mar 16:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Tiranë

Shitet! Mercedes Benz C 200 CDI

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Mar 15:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Elbasan

MERCEDES BENZ C 200 CDI

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Mar 20:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

OKAZION! ! ! MERCEDES BENZ C 200 CDI

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Mar 18:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Elbasan

Okazion! Shitet mercedes benz C200 CDI

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Nën 23:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

Mercedes Benz C220

5 000 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 16:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Tiranë

Mercedes benz E class 270 CDI 2003

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Mar 19:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

Mercedes A 170 dizel -01

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Mar 12:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

MERCEDES C220 Elegance i pa diskutushem

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Mar 15:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

MERCEDES C220 Elegance

3 800 EUR

02 Nën 19:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Okazion Shitet benzi 200 cdi naft 99.3300€

3 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Gush 21:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

c220 avantgard

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Shk 19:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Durrës

Benz 220 cdi okazion

3 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kasetofon benzi | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione