Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

shampo - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe shampo,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj shampo Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:06 Apartamente  ·  Tiranë

��Mine Peza, Apartamente me qeraditore prane Qendres, Tirane

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2,5
Dje 23:06 Apartamente  ·  Tiranë

��Apartament me qeraditore prane Qendres se Tiranes!!

45 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2,5
Dje 23:06 Apartamente  ·  Tiranë

��Apartament me qera ditore prane Qendres!

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
Dje 23:06 Apartamente  ·  Tiranë

��Apartamente me qera ditore prane Qendres se Tiranes!!

45 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
13 Pri 19:41 Të tjera  ·  Berat

SOLUCIONE LAVAZHO

1 LEK

31 Mar 12:30 Apartamente  ·  Vlorë

Jepen me qera apartamente lungomare vlore

Numri i dhomave: 5
17 Mar 16:24 Shitja me shumicë/Mall  ·  Të tjera  ·  Tiranë

L-Recapin Shampoo

42 EUR

27 Shk 17:51 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Shitet Biznesi

12 000 EUR

30 Jan 14:08 Apartamente  ·  Tiranë

��Apartament me qeraditore prane Qendres!

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2,5
27 Jan 09:31 Apartamente  ·  Tiranë

��Apartament me qeraditore prane Qendres!

45 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
26 Dhj 12:26 Kafshë shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Elbasan

Set per mace te gjitha bashke

20 EUR

16 Gush 12:30 Apartamente  ·  Vlorë

Shtëpi Plazhi Në Lungomare

45 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
03 Pri 17:10 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Tiranë

Pitbull klysh

200 EUR

03 Pri 16:59 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Tiranë

Pitbull 1 mujsh e gjys

200 EUR

29 Mar 10:25 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Durrës

The Raven Dog

300 EUR

22 Mar 10:31 Të tjera  ·  Shkodër

Shes bisnes parukerie

6 543 EUR

26 Shk 22:47 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Tiranë

Pomeranian Pure breed

800 EUR

05 Shk 17:34 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Tiranë

Bichon frise shitje Tirane

480 EUR

05 Shk 17:34 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Tiranë

Maltipoo mini Tea cup

450 EUR

05 Shk 17:34 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Tiranë

Pomeranian boo Tiron

990 EUR

21 Nën 02:19 Shërbime  ·  Për kozmetike dhe për flokë  ·  Durrës

shampo+balasam per floket

7 200 LEK

12 Nën 09:42 Makina  ·  BMW  ·  X5 M  ·  Korçë

BMW X5 M 2011 4.4 5000€

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Tet 21:38 Makina dhe Vegla  ·  Durrës

Makineri mbushse me peshore

3 100 EUR

29 Jan 21:36 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Shitet Biznesi

3 000 EUR

25 Jan 06:39 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Shitet Biznesi

3 000 EUR

24 Jan 16:03 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Shitet Biznesi

3 000 EUR

30 Korr 14:57 Apartamente  ·  Durrës

Apartament me qera ditore ne qender Durres

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
29 Korr 14:37 Të tjera  ·  Durrës

Produkte kozmetike Garnier Aromazone

10 EUR

14 Korr 12:54 Të tjera  ·  Lezhë

Mini spitz

150 LEK

06 Korr 08:56 Shërbime  ·  Për kozmetike dhe për flokë  ·  Tiranë

Mbjellje floku 900 €

900 EUR

07 Pri 15:55 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Gjirokastër

Puppy Poochon për Shitje

180 EUR

12 Mar 12:05 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Tiranë

Shes akita american bear

300 EUR

28 Jan 22:57 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Shampo baby

14 EUR

07 Nën 13:14 Të tjera  ·  Tiranë

Shampo kunder yndyres se flokut.

20 EUR Çmimi me zbritje

29 Tet 10:40 Makina dhe Inventarë  ·  Makina dhe vegla industriale  ·  Tiranë

Makineri Paketimi Sheqeri (kafe)

6 000 EUR Çmimi me zbritje

29 Tet 10:40 Makina dhe Inventarë  ·  Makina dhe vegla industriale  ·  Tiranë

Makineri Paketimi Sheqeri ( kafe )

16 000 EUR Çmimi me zbritje

20 Tet 18:17 Dhoma  ·  Fier

Shtepi me qera ne Fier

2 000 LEK / ditë

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj shampo | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione