Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

s60 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe s60,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj s60 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 20:27
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Tiranë

AUTO BABOS - VOLVO S60 D2 - 2014

10 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:38
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Fier

Volvo S60 Extra Full Opsion...2.0 Nafte Automat, Panorama

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar

Sot 20:38
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Fier

Volvo S60 Extra Full Opsion...2.0 Nafte Automat, Panorama

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:27
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Tiranë

AUTO BABOS - VOLVO S60 D2 - 2014

10 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:22 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Berat

Okazion S60 2.0 nafte 2011

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:45 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Tiranë

!! VOLVO S60 D2 2015 !!

1 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:39 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Durrës

VOLVO S60

6 800 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:32 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Tiranë

Volvo s60

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 13:53 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Tiranë

Makina me qera - Rent a car (DRIVEASY.AL)

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 09:39 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Tiranë

Okazion Volvo S60 2.0 Nafte

7 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Qer 13:06 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Durrës

Volvo S60

4 600 EUR

13 Qer 09:37 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Tiranë

VOLVO S60 2014 T5 facelift e sapoardhur me targa/letra

9 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 19:10 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Durrës

Shitet volvo s60

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 19:52 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Tiranë

Volvo s60

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Qer 08:28 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Elbasan

FENER A CLAS. GALAKSI. VOLVO

60 EUR Çmimi me zbritje

09 Qer 08:26 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Elbasan

POMP NAFTE FORD FOKUS 1.8 Tdi

08 Qer 15:25 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Korçë

❌ Shitet Volvo S60 2.0T Automat Benzin/Gas ❌

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Qer 23:25 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Tiranë

Shitet Volvo S60

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Qer 18:33 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Tiranë

Shitet Volvo S60

7 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Qer 12:02 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Tiranë

Llamp Xenon D2R 35w

2 500 LEK

06 Qer 10:19 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Tiranë

Volvo s60

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Qer 14:09 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Korçë

Volvo S60 2.4 T benzinë / gaz

330 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Qer 10:05 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Durrës

VOLVO S 60 VITI 2006

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Qer 23:46 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Tiranë

Volvo S60

14 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
02 Qer 10:01 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Durrës

Volvo s60 Gaz/Benzin Automatik

4 800 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 10:13 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Durrës

Volvo s60 2.5T Gaz/Benzin Automatik!!!

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Maj 19:41 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Tiranë

Volvo S60 automat 1.6 Naftë Viti 2015

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Maj 20:12 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Durrës

VOLVO S60 2.5T Gaz/Benzin Automatik !!

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 11:14 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Tiranë

Volvo S60

6 350 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Maj 11:09 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Tiranë

Volvo S60

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Maj 15:03 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Tiranë

Volvo s60 2.5 Benzin 2013 +355685881169

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 15:50 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Tiranë

Shitet Volvo S60

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 14:58 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Tiranë

Volvo S60

11 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Maj 07:52 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Tiranë

Okazion 6350€

6 350 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Maj 21:29 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Durrës

Volvo s60 Benzin gas

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Maj 14:51 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Tiranë

Shitet Volvo S60

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 15:46 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Fier

Volvo S60 Extra Full Opsion...2.0 Nafte Automat, Panorama

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 03:13 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Tiranë

Volvo S60

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 14:35 Makina  ·  Volvo  ·  240  ·  Shkodër

Volwo s60 2.4 benzine gaz

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Maj 01:13 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Tiranë

Kasetofon per Volvo s60 2007

5 000 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Maj 15:21 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Fier

OKAZION ! VOLVO S60 2012 2.5 BENZIN GAZ

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Maj 13:10 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Durrës

Volvo S60 Automatike 2.5 Benzine

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 08:16 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Tiranë

Volvo S60 2012 Benzin/Gas

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Pri 00:44 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Durrës

Volvo s60 Automat Benzin-Gaz

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Pri 22:42 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Tiranë

Volvo s60

12 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Pri 22:39 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Durrës

Volvo s60 nafte

8 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Pri 08:27 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Tiranë

Volvo S60 2.5T AWD 2009 Benzine&Gaz!

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Pri 17:39 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Durrës

Volvo S60 nafte 2005 kamio manuale gjendje shum e mire

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 09:21 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Tiranë

Volvo S60 2600€

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Mar 08:49 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Tiranë

SHITET VOLVO S60 VITI 2012

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj s60 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

S60 s600 S60 s60 S60 s600 s60 S600 S60 S600

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione