Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

garden residence turdiu - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe garden residence turdiu,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj garden residence turdiu Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 17:22 Apartamente  ·  Tiranë

Shitet Apartament 1+1 Garden Residence Turdiu

99 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 17:21 Apartamente  ·  Tiranë

Shitet Apartament 2+1 Garden Residence Turdiu

160 700 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:21 Apartamente  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT 1+1, FUSHA AVIACIONIT

1 300 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 15:55 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qera super apartament 2+1+2 tek Fusha e Aviacionit!

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar
Dje 15:29 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 2+1 me qera Ish Fusha e Aviacionit ne Tirane

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Online Shitësit të Besuar
13 Qer 10:46 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qera super apartament 2+1+2

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar
11 Qer 14:39 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qera super apartament 2+1+2 tek Kompleksi Garden Re

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar
28 Maj 12:02 Apartamente  ·  Tiranë

SHESIM APARTAMENT 1+1 TEK KOMPLEKSI TURDIU

105 000 EUR

Numri i dhomave: 1
26 Maj 21:47 Apartamente  ·  Tiranë

shiten

Numri i dhomave: 2
02 Maj 10:41 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 2+1 me qira tek Residenca Turdiu

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Shitësit të Besuar
22 Pri 14:32 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 2+1 në shitje në Garden Residence Turdiu

162 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar
16 Pri 10:18 Apartamente  ·  Tiranë

Qera, Apartament 3+1+2+Post Parkimi, Ish Fusha e Aviacionit

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
16 Pri 10:16 Apartamente  ·  Tiranë

Shitet, Apartament 2+1+2, Garden Residence Turdiu.

150 000 EUR

Numri i dhomave: 2
13 Pri 10:50 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 1+1 me qera Residenca Turdiu ne Tirane

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Shitësit të Besuar
17 Jan 11:38 Ambiente biznesi  ·  Zyra  ·  Tiranë

JEPET ME QERA OSE SHITET ZYRE E KOMPLETUAR

700 EUR

16 Jan 12:56 Apartamente  ·  Tiranë

Shitet apartament 2+1+2 , Garden Residence Turdiu.

158 000 EUR

Numri i dhomave: 2
15 Jan 14:09 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 2+1+2, Garden Residence Turdiu.

158 000 EUR

Numri i dhomave: 2
08 Jan 13:53 Apartamente  ·  Tiranë

Shitet, Apartament 2+1+2, Garden Residence Turdiu.

158 000 EUR

Numri i dhomave: 2
04 Jan 11:09 Apartamente  ·  Tiranë

Shitet, Apartament 2+1+2, Garden Residence Turdiu.

158 000 EUR

Numri i dhomave: 2
03 Jan 14:53 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Qera, Apartament 2+1+2, Fusha e Aviacionit,

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
21 Dhj 14:20 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1+2,TURDIU GARDEN RESIDENCE!

152 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
11 Dhj 13:36 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

DYQAN NE SHITJE Garden residence turdiu

3 EUR

03 Nën 15:11 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

Leshohet me qera

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj garden residence turdiu | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione