Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

fshese me korent - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe fshese me korent,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj fshese me korent Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

21 Pri 02:18 Dyqan Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

fshes lavazhi profesionale

250 EUR

Shitësit të Besuar
24 Shk 22:33 Makina dhe Inventarë  ·  Të tjera  ·  Durrës

Shitet Fshese Ritello

1 400 EUR

11 Shk 08:28 Të tjera  ·  Elbasan

Fshese me korent Bosch

50 LEK

11 Jan 08:31 Të tjera  ·  Tiranë

Shitet fshese me korent samsung

45 000 LEK

07 Jan 11:46 Makina dhe Vegla  ·  Durrës

Fshese me korent per lavazh

23 000 LEK

15 Dhj 16:19 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Pajisje Pastrimi Profesionale

50 000 LEK

04 Dhj 16:43 Apartamente  ·  Tiranë

Garsoniere re(nga pronari)afer shk. Kushtrimi Liris Ali Dem

420 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
01 Nën 20:09 Të tjera  ·  Tiranë

Shitet fshese me korent

32 000 LEK

28 Tet 16:03 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Fshese me korent

5 000 LEK

17 Sht 18:41 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Shitet fshese elsea

30 000 LEK

15 Sht 14:10 Të tjera  ·  Tiranë

SHITET FSHES ME KORENTE KIRBY

1 500 EUR

12 Sht 14:10 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Fshesa me korrend

15 Korr 13:51 Apartamente  ·  Tiranë

Shtepi me qera ditore "Te Johani"

3 800 LEK / ditë

Numri i dhomave: 1
09 Qer 13:21 Të tjera  ·  Tiranë

Fshesë me Korent

10 Mar 01:42 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Fshesë me korrent  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Fshese korenti

10 000 LEK

24 Jan 09:08 Shtëpi  ·  Tiranë

Apartament me qera 2+1 tek Brryli, Rruga Arkitekt Sinani, T

45 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
07 Sht 23:53 Të tjera  ·  Tiranë

Fshesë me korentë

5 000 LEK

21 Pri 14:43 Të tjera  ·  Tiranë

Paisje lavazhi pakete

900 EUR

01 Mar 19:36 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Fshesë me korrent  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

fshese Roventa

5 000 LEK

27 Shk 17:01 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Fshesë me korrent  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Fshesë me korent

8 000 LEK

21 Shk 23:06 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për dhoma gjumi  ·  Korçë

Divane

300 LEK

12 Shk 14:36 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament me qera ne Tirane, 2+1 i mobiluar

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
03 Shk 16:55 Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qera apartament 2+1, tek Rruga Irfan Tomini

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj fshese me korent | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione