Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

dhoma ne lagjen dardani - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe dhoma ne lagjen dardani,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj dhoma ne lagjen dardani Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 05:38 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

TEK XHAMLLIKU ,SHKOLLA NIKEL DARDANI APARTAMENT 2+1 PER SHIT

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar
Sot 03:36 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 2+1 ne shitje ne Xhamllik (ID 41211443)

135 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar
18 Qer 18:18 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

2+1 per qira te Brryli, afer shkolles Niket Dardani

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
14 Qer 15:34 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

(A) �� SHITET APARTAMENT 2+1, XHAMLLIK!

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar
17 Pri 15:37 Apartamente  ·  Kukës

Banesa ne shitje

Numri i dhomave: 2
02 Mar 14:22 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Shitet apartament 2+1 te Brryli/ 135'000 euro

135 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar
19 Shk 11:34 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

��Shitet Apartament 2+1 ne Xhamllik*

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar
17 Shk 23:35 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

Disqe toyota R16 4+1

550 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
25 Jan 11:28 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament në shitje-Xhamllik, Tiranë

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar
12 Jan 14:10 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 2+1 ne Shitje Tek Hoxha Tahsim

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2
03 Jan 09:17 Apartamente  ·  Tiranë

SHITET ||Apartament 2+1+bllk || ��Xhamllik

120 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
18 Dhj 11:40 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament ne shitje-Xhamllik

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar
27 Korr 08:43 Shtëpi  ·  Tiranë

Shtepi private

125 000 EUR

Numri i dhomave: 3
15 Sht 09:09 Apartamente  ·  Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Rezidenca Eshli

93 247 EUR

Numri i dhomave: 3
11 Gush 09:52 Apartamente  ·  Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Rezidenca Eshli

111 386 EUR

Numri i dhomave: 3
11 Gush 09:52 Apartamente  ·  Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Rezidenca Eshli

108 878 EUR

Numri i dhomave: 3
11 Gush 09:52 Apartamente  ·  Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Rezidenca Eshli

95 260 EUR

Numri i dhomave: 3
11 Gush 09:52 Apartamente  ·  Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Rezidenca Eshli

100 331 EUR

Numri i dhomave: 3
11 Gush 09:52 Apartamente  ·  Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Rezidenca Eshli

114 752 EUR

Numri i dhomave: 3
25 Qer 09:10 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 2+1 Ne Shitje Te Brryli Tirane

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
22 Tet 14:22 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 2+1 ne shitje tek Brryli

59 000 EUR

Numri i dhomave: 2
18 Maj 13:21 Shtëpi  ·  Tiranë

Shtepi prej 350m2 ne Dardani

370 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj dhoma ne lagjen dardani | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione