Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

benz viano - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe benz viano,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj benz viano Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 15:41
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

Benz Viano në gjendje perfekte pune

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 16:48 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

Mercedes Benz viano 9 vendeshe me qera, furgon me qera

70 EUR / ditë

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:45 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

Mercedes Benz viano 7 vendeshe me qera, furgon me qera

85 EUR / ditë

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:28 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Kukës

Mercedes-Benz VIANO 3.0CDI 2010 sapo ardhur nga zvicra

13 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 14:11 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

Furgon Mercedes benz Vito me qera, van rental albania

85 EUR / ditë

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:07 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

Furgon vito, viano, v class me qera , rent a van albania

70 EUR / ditë

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:41 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

Furgon me qera 9 vendeshe makine me qera rent van car rental

70 EUR / ditë

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:40 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  V 200  ·  Tiranë

Mercedes Benz Viano 7 vende me qera, furgon automat me qera

85 EUR / ditë

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:41 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE W212 R16

450 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 09:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Durrës

����Mercedes Benz Viano 2.2 Diesel Automatic����

16 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:28 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz E class, Mercedes Benz me qera

65 EUR / ditë

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:08 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz E class me qera, Mercedes Benz me qera

65 EUR / ditë

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:49 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz E class, benz e klas me qera,

65 EUR / ditë

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:41
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

Benz Viano në gjendje perfekte pune

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 07:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Krujë

Okazion viano 300 nafte automatike me letra 6 vende 2008

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 19:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Fier

Okazion

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Qer 16:55 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE BENZ W204 R16

450 LEK

Shitësit të Besuar
12 Qer 13:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

Benz Viano 6+1 Vende Me Letra Per Nje Vit 2.2 Nafte

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Qer 05:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

Shitet Nderohet ��Vito Super gjendje okazionn

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Qer 19:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

BENZ Viano 3.0 cdi 7+1

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 19:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

Mercedes Benz Viano

7 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
10 Qer 16:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Sarandë

Viano 2.2 ekstra lungo ����

15 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Qer 19:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Durrës

SHITET Mercedes-Benz VIANO 3.0 CDI V6 Extra Long

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
04 Qer 18:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Tiranë

Mercedes-benz Viano

24 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Qer 15:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

Mercedes Benz Viano 7+1

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Qer 12:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

Jepet Me Qera!!

140 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Maj 13:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

Mercedes Benz Viano 2.2Cdi

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Maj 00:40 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Nipponia  ·  Kucovë

Skuter I Zi Nipponia 125cc (pa letra)

350 EUR

24 Maj 00:40 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Kucovë

Skuter I zi-verdhë 50cc

300 EUR

24 Maj 00:40 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Kucovë

Skuter I Zi 125cc (pa letra)

350 EUR

16 Maj 14:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

Shitet Nderohet Super super gjendje

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Maj 16:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  V 220  ·  Durrës

Mercedes benz 220 viano.nafte automat viti 2008

9 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Maj 10:51 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Shkodër

Pjese per Benz Viano

08 Maj 02:47 Pajisje Audio  ·  Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

KASETOFON PUMPKIN AB0111B GPS

30 000 LEK

03 Maj 06:43 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Fier

Mercedes Benz Viano 3.0 CDI Ambiente Klima

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
28 Pri 11:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

Viano ��0698980578

Viti: 2006
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
25 Pri 17:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

Mercedez benz v6Automat

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Pri 14:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Kukës

Mercedes Vito 111CDI 2009 Pa Dogan

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Pri 12:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

Shitet Mercedes Benz Viano Viti i prodhimit 2006 Akomodimi 7

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Pri 07:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

Shitet Mercedes Benz Viano Viti i prodhimit 2006 Akomodimi 7

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Pri 13:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

Shitet Mercedes Benz Viano Viti i prodhimit 2006 Akomodimi 7

Viti: 2006
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
06 Pri 11:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

Shitet Benz Viano 2006

8 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 09:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

Mercedes Benz Viano 2.2 kambio automatike. 2010

11 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Pri 05:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

Shitet mercedes benz viano

25 000 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Mar 11:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Fier

Kerkoj

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 11:30 Makina  ·  Fier

Kerkoj

19 Mar 21:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

Mercedes Benz viano blue efficency fundi i 2011 3.0 Diezel

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj benz viano | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione