Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Traktor imt - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Traktor imt ,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Traktor imt Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

02 Pri 16:06 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  Model tjeter  ·  Berat

Traktor IMT539.2DI 00KM

11 Shk 21:28 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Shkodër

IMT 539 viti 1992

04 Sht 12:47 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Tiranë

Traktor imt

26 Qer 19:47 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  533  ·  Tropojë

Traktor IMT 533

3 500 EUR

27 Pri 09:25 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Kukës

Traktor 39 IMT (Zetor)

7 200 EUR

23 Jan 09:06 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Kukës

Traktor imt 539

4 500 EUR

21 Jan 00:36 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Kukës

Traktor imt 539

22 Dhj 15:26 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  533  ·  Tiranë

Zetor imt traktor

2 000 EUR

16 Nën 00:10 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Shibaura  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

�� ZETOR 15 HP ��

1 999 EUR

06 Nën 19:46 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Korçë

Traktor imt 539

11 Tet 18:33 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Kubota  ·  GL260  ·  Lushnjë

Shitet plug Plyk 2

540 EUR Çmimi me zbritje

24 Gush 19:51 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  TAFE  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Makineri Bujqesore

1 LEK

18 Jan 14:48 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Lezhë

IMT 539 delux + plugu

111 LEK

05 Dhj 19:29 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Lezhë

Traktor IMT 539

1 EUR

09 Tet 22:39 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Tropojë

Traktor imt 539

4 500 EUR

05 Korr 21:36 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Kukës

Traktor 539

01 Pri 08:59 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Pogradec

Traktor Imt-539Delux

6 500 LEK

25 Mar 11:07 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Pogradec

Traktor Imt-539Delux

6 500 LEK

25 Mar 01:12 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Pogradec

Imt 539

25 Mar 01:12 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Pogradec

Imt 539

26 Shk 21:18 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Korçë

Imt 539 super gjendje

10 LEK

03 Shk 16:14 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  560  ·  Korçë

Traktor IMT 560 + 5 vegla pune per traktor.

8 500 000 LEK

25 Jan 12:24 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Dibër

Shitet

5 500 EUR

19 Nën 14:20 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  542  ·  Korçë

Traktor IMT 56 kuaj fuqi + 7 vegla/pajisje punë.

12 000 000 LEK

01 Nën 08:56 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Dibër

traktor imt

5 000 EUR

26 Tet 09:17 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Devoll

Traktor IMT 539

800 000 LEK

14 Sht 18:23 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Fier

Zetor

5 500 LEK

06 Qer 17:33 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Kukës

Traktor 593

3 000 EUR

09 Maj 10:50 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  577  ·  Pogradec

Shitet ose nderroet

04 Mar 21:21 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Dibër

Traktor IMT 539

27 Shk 16:40 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  533  ·  Korçë

Traktor

4 300 000 LEK

08 Dhj 21:28 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  542  ·  Lezhë

Traktor Imt 542 Okazion

77 000 LEK

30 Tet 19:12 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  577  ·  Pogradec

Traktor

22 Sht 20:55 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  539  ·  Durrës

Okazion imt 39

30 Gush 16:15 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Kukës

Traktor imt 539

14 Gush 20:39 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  542  ·  Elbasan

Traktor 549

04 Maj 07:44 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  533  ·  Korçë

traktor IMT

3 400 EUR Çmimi me zbritje

17 Pri 23:44 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Moto-kultivatorë  ·  Durrës

Plug 2

25 Mar 20:53 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Shkodër

Traktor

7 200 000 LEK

09 Mar 13:18 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Shkodër

Traktor IMT 539

4 500 LEK

09 Mar 13:10 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Shkodër

Traktor IMT 539

6 000 LEK

23 Jan 18:01 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Tiranë

OKAZJON IMT 539

5 200 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Traktor imt | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione