Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Toyota celica - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Toyota celica,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Toyota celica Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 18:35 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Kandele NGK BKR5EYA11

425 LEK

Shitësit të Besuar
07 Pri 16:34 Makina  ·  Toyota  ·  Celicia  ·  Tiranë

Kerkoj Toyota celica

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Dhj 23:43 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Shkodër

Pjese per Toyota Celica

23 Nën 10:05 Makina  ·  Toyota  ·  Celicia  ·  Elbasan

Toyota celica. Shitet/Ndrrohet

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Gush 01:10 Makina  ·  Tiranë

kerkoj toyota celica

25 Korr 07:26 Makina  ·  Toyota  ·  Celicia  ·  Elbasan

TOYOTA CELICA 1.8

4 000 EUR

17 Pri 21:48 Makina  ·  Toyota  ·  Celicia  ·  Tiranë

Toyota celica

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Pri 17:38 Makina  ·  Tiranë

Kerkoj Toyota Celica

22 Mar 12:39 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Korçë

Pjese kembimi

15 Mar 11:06 Makina  ·  Toyota  ·  Celicia  ·  Tiranë

Shitet/Nderohet

4 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Shk 14:03 Makina  ·  Toyota  ·  Celicia  ·  Elbasan

TOYOTA CELICA

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Qer 10:37 Makina  ·  Toyota  ·  Celicia  ·  Librazhd

Toyota celica jdm

700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Pri 17:13 Makina  ·  Toyota  ·  Celicia  ·  Vlorë

Toyota Celica ST

4 500 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Shk 14:42 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Korçë

Pjese kembimi

24 Jan 09:52 Makina  ·  Toyota  ·  Celicia  ·  Fier

Okazion!

1 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Gush 07:58 Makina  ·  Toyota  ·  Celicia  ·  Korçë

TOYOTA CELICA 2002 VVT-I 1.8 BENZINE+GAZ 143ps

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Korr 23:04 Makina  ·  Toyota  ·  Starlet  ·  Tiranë

Toyota starlet

5 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Mar 01:11 Makina  ·  Toyota  ·  Celicia  ·  Elbasan

Toyota Celica benzin+gaz

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Gush 10:35 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Tiranë

Toyota Celica Per Pjes

13 Korr 18:17 Makina  ·  Toyota  ·  Celicia  ·  Vlorë

Shitet Toyota Celica 1.8 vvti

450 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Pri 16:49 Makina  ·  Toyota  ·  Celicia  ·  Tiranë

Toyota celica race sport tuning gara

5 600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Shk 18:13 Makina  ·  Toyota  ·  Celicia  ·  Vlorë

Shitet Toyota Celica 1.8 Vvti 143 HP

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 14:31 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Tiranë

Shes zinxhire motorri

180 EUR

24 Maj 15:04 Makina  ·  Toyota  ·  Celicia  ·  Elbasan

Toyota Celica -02

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Pri 12:05 Makina  ·  Toyota  ·  Celicia  ·  Tiranë

OKAZION TOYOTA CELICA 143HP 2500€!!!

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Mar 10:13 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Audemars Piguet Best Quality

170 EUR Çmimi me zbritje

25 Shk 12:54 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Tiranë

Toyota

1 EUR

24 Jan 16:45 Makina  ·  Toyota  ·  Celicia  ·  Tiranë

Toyota Celica 00' 3000€!!!

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Jan 18:29 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Syze Versace

100 EUR Çmimi me zbritje

07 Dhj 09:59 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Kurbin

TOYOTA CELICA

04 Dhj 16:00 Të tjera  ·  Tiranë

Numra Vodafone 069***5555 , 069***7777 etj ..

90 EUR

12 Nën 22:57 Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Tiranë

Shiten te dyja orat per arsyje mosperdorimi!!!

2 600 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Toyota celica | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione