Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Tavolin pune - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Tavolin pune,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Tavolin pune Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:01 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  HP  ·  Tiranë

Shitet zyra komplet

5 500 EUR

Online
26 Pri 15:21 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Shiten makina qepsese me cmim OKAZION !

120 000 LEK

26 Pri 15:13 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

SHITEN PAJISJE RROBAQEPSIE ME CMIM OKAZION

120 000 LEK

25 Pri 17:29 Makina dhe Vegla  ·  Elbasan

MAKINA QEPSE

10 000 EUR

18 Pri 03:24 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Cnc me 3 akse

10 000 EUR

28 Mar 14:49 Ambiente biznesi  ·  Industri dhe Puntori  ·  Tiranë

Paisje guzhine komplet

11 500 EUR

22 Mar 09:34 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Lushnjë

Shitet fast food okazion

1 LEK

20 Mar 09:53 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Lushnjë

Shitet fast food okazion

1 LEK

17 Mar 10:00 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Lushnjë

Shitet fast food okazion

1 LEK

16 Mar 13:27 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Lushnjë

Shitet Fast Food

75 EUR

16 Mar 10:56 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Lushnjë

Fast food ne shitje

9 800 EUR

15 Mar 09:48 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Lushnjë

Shitet biznesi Fast Food me super cmim

9 800 EUR

14 Mar 17:26 Dorëzim i biznesit të përpunuar  ·  Lushnjë

Fast food shitet biznesi

9 800 EUR

14 Mar 10:18 Të tjera  ·  Lushnjë

Shitet biznesi dhe paisjet

9 800 EUR

25 Shk 19:55 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Servis celularesh

4 500 EUR

28 Jan 22:39 Anije dhe skuterë uji  ·  Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Sarandë

Shitet Anija CHAPPARAL

15 000 EUR Çmimi me zbritje

28 Jan 20:49 Punë  ·  Kujdesi kozmetik  ·  Tiranë

TAVOLINE PUNE BERBERI

99 EUR

30 Dhj 15:23 Të tjera  ·  Fier

Shiten pajisje per butik.

1 LEK

15 Nën 17:39 Të tjera  ·  Korçë

Ne shitje

1 LEK

25 Pri 10:15 Dyqan Të tjera  ·  Shkodër

Paisje per Barber Shop

120 000 LEK Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
12 Pri 23:01 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Okazion

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 07:24 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Durrës

Manikina ne shitje

130 LEK

25 Shk 13:27 Të tjera  ·  Tiranë

paisje dhe mobilje per piceri

2 000 EUR

06 Shk 16:33 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për dhoma gjumi  ·  Tiranë

Okazion! dhome gjumi per femije

12 000 LEK Çmimi me zbritje

02 Dhj 19:13 Të tjera  ·  Shkodër

Paisje per Barber Shop

200 000 LEK

29 Nën 12:01 Të tjera  ·  Shkodër

Paisje per Barber Shop

200 000 LEK

28 Nën 12:44 Të tjera  ·  Shkodër

Paisje per Barber Shop

200 000 LEK

28 Nën 12:03 Dorëzim i biznesit të përpunuar  ·  Shkodër

Paisje per Barber Shop

200 000 LEK

19 Tet 10:05 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Rafte të ndryshme  ·  Tiranë

Mobilje per Parashkollor

Gjendje: I ri
04 Tet 16:25 Për fëmijë  ·  Lodra  ·  Tiranë

Paisje per femije

05 Sht 09:19 Anije dhe skuterë uji  ·  Anije me motor  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Gomone

04 Sht 23:06 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Rafte të ndryshme  ·  Durrës

Rafte marketi

800 EUR

22 Korr 11:45 Makina dhe Inventarë  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Pete per pite

1 EUR

22 Maj 17:50 Të tjera  ·  Tiranë

Tavolin

200 EUR

13 Maj 11:16 Të tjera  ·  Durrës

Shiten mobilje zyre

400 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Tavolin pune | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione