Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Soxhelino - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Soxhelino,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Soxhelino Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

17 Pri 17:54 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Car Seat, Soxhelino

100 EUR Çmimi me zbritje

02 Pri 05:35 Për fëmijë  ·  Lodra  ·  Durrës

Karroce femijesh dhe 2 soxhelino

50 EUR

21 Jan 14:35 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Shitet soxhelino cybex Aton 5

9 000 LEK

21 Tet 13:27 Të tjera  ·  Tiranë

karroce per femije binjake

250 EUR

23 Sht 18:15 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Soxhelino

3 000 LEK

15 Sht 12:01 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Soxhelino 9-72 KG

7 000 LEK

28 Maj 17:55 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Shitet soxhelino Cybex

9 000 LEK

13 Mar 17:16 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Elbasan

Soxhelino per femije

4 000 LEK

03 Shk 10:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

Mercedes180 kompresor euro4 facelift *Lexo tekstin*

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Maj 06:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vlorë

VW PASSAT B7 DSG

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Maj 06:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vlorë

VW PASSAT B7 DSG

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Maj 06:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vlorë

VW PASSAT B7 DSG

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Shk 05:50 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

shitet set 3 ne 1 Mikelino plus nje soxhelino

17 000 LEK

18 Shk 05:50 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

shitet set 3 ne 1 Mikelino plus nje soxhelino

17 000 LEK

18 Shk 05:50 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

shitet set 3 ne 1 Mikelino plus nje soxhelino

17 000 LEK

18 Shk 05:50 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

shitet set 3 ne 1 Mikelino plus nje soxhelino

17 000 LEK

24 Jan 10:53 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Krevat femijesh,dyshek,walker,soxhelino

13 000 LEK

04 Tet 11:18 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Durrës

Artikuj te ndryshem

13 Sht 15:29 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Durrës

Shesim artikuj per femije

19 Pri 19:15 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Soxhelino per makine

10 000 LEK

04 Dhj 12:57 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Karroc per femij 2 ne 1

70 000 LEK

19 Gush 16:00 Të tjera  ·  Shkodër

Soxhelino

40 LEK

30 Sht 18:50 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Shiten pajisje per femije.Krevat soxhelino karroce

30 000 LEK

23 Korr 23:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Elbasan

Mercedes E280

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Korr 18:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Elbasan

Mercdes-Benz E280 2007

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 21:34 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Karoce per femije

23 000 LEK

26 Maj 13:31 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Karroce mothercare xtreme

165 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Soxhelino | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione