Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Sharre shirit - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Sharre shirit,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Sharre shirit Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

30 Maj 20:38 Dyqan Të tjera  ·  Pogradec

Makineri druri sharre shirit

10 LEK

Shitësit të Besuar
20 Shk 09:39 Makina dhe Vegla  ·  Pukë

Sharrë shirit (Gaterr)

1 EUR

13 Shk 21:47 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Sharre shirit

1 300 EUR Çmimi me zbritje

06 Jan 07:25 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Kompresor dhe Sharre shirit

110 000 LEK

17 Tet 07:21 Dyqan Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Sharre shirit (Seganastro)

450 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
26 Gush 15:00 Makina dhe Inventarë  ·  Makina dhe vegla industriale  ·  Berat

Paisje punishte druri, per marangoza

2 500 EUR

15 Pri 22:07 Makina dhe Vegla  ·  Durrës

Makineri Druri

450 000 LEK

25 Shk 19:28 Makina dhe Vegla  ·  Fier

Vegla pune per perpunimin e drurit

10 500 EUR

10 Shk 15:08 Makina dhe Inventarë  ·  Të tjera  ·  Durrës

Shiten mjete te punimit te drurit

4 500 000 LEK

26 Jan 17:28 Makina dhe Vegla  ·  Berat

Sharre shirit

1 000 EUR

08 Jan 21:44 Makina dhe Vegla  ·  Elbasan

makineri druri

1 EUR

04 Jan 03:35 Makina dhe Vegla  ·  Elbasan

Makineri druri

150 000 LEK

08 Nën 12:16 Të tjera  ·  Fier

Shiten makineri per mobileri

8 000 EUR

23 Gush 13:50 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Okazion Pajisie Mobilerie Full

52 000 EUR

09 Gush 16:25 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Elbasan

Shitet

3 000 EUR

28 Maj 16:07 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Kukës

Sharre-Shirit

1 400 EUR

26 Maj 18:18 Makina dhe Vegla  ·  Shkodër

Gater(Sharrë shirit)

10 EUR

16 Mar 15:35 Makina dhe Vegla  ·  Elbasan

Shitet

5 EUR

21 Shk 23:28 Të tjera  ·  Tiranë

Makineri druri

07 Jan 09:30 Të tjera  ·  Fier

Makineri mobilerie

30 Nën 16:55 Makina dhe Vegla  ·  Fier

Shiten vegla per mobileri

28 Nën 09:59 Makina dhe Vegla  ·  Shkodër

Gater(Sharrë shirit)

10 EUR

26 Nën 09:32 Makina dhe Vegla  ·  Elbasan

sharre trupash

21 Nën 09:57 Makina dhe Vegla  ·  Shkodër

Gater(Sharrë shirit)

10 EUR

14 Nën 08:42 Makina dhe Vegla  ·  Shkodër

Gater(Sharrë shirit)

10 EUR

09 Nën 00:56 Makina dhe Vegla  ·  Shkodër

Gater(Sharrë shirit)

1 EUR

06 Tet 19:55 Të tjera  ·  Tiranë

Makineri Drruri

2 500 EUR

23 Sht 10:03 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Repart mekanik industrial i kompletuar.

60 000 EUR

20 Sht 01:33 Të tjera  ·  Shkodër

bandsaw, sharre shirit, 60 cm volanti

580 EUR

18 Sht 08:42 Të tjera  ·  Shkodër

bandsaw, sharre shirit, 60 cm volanti

580 EUR

03 Sht 12:17 Makina dhe Vegla  ·  Shkodër

Gater(Sharrë shirit)

1 EUR

22 Gush 12:03 Makina dhe Vegla  ·  Shkodër

Gater (Sharrë shirit)

1 EUR

12 Gush 12:56 Makina dhe Vegla  ·  Pogradec

Makineri druri

1 111 111 EUR

07 Gush 16:29 Makina dhe Vegla  ·  Elbasan

Materials

18 700 EUR

27 Korr 12:29 Makina dhe Vegla  ·  Shkodër

Gater

1 EUR

09 Korr 00:09 Të tjera  ·  Tiranë

Sharre Shirit

1 EUR Çmimi me zbritje

24 Nën 09:23 Makina dhe Vegla  ·  Fier

OKAZION sharre shirit

1 800 EUR

05 Tet 14:20 Të tjera  ·  Tepelenë

Sharre druri shirit

25 000 LEK

08 Sht 23:35 Makina dhe Vegla  ·  Elbasan

Shiten makineri mobilerie

20 000 EUR Çmimi me zbritje

27 Korr 19:17 Makina dhe Vegla  ·  Lezhë

Shirit sharre

27 Korr 19:17 Makina dhe Vegla  ·  Lezhë

Ngjitëse sharre shirit

24 Pri 16:56 Makina dhe Vegla  ·  Lezhë

Vegla pune

24 Pri 16:36 Makina dhe Vegla  ·  Lezhë

Vegla pune

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Sharre shirit | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione