Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pomp zhytese - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pomp zhytese,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Pomp zhytese Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

08 Shk 21:28 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  John Deere  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Shiten

123 EUR

26 Tet 06:04 Dyqan Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Pomp zhytese

3 000 LEK Çmimi me zbritje

Online Shitësit të Besuar
04 Gush 10:39 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Pomp Okazion

24 500 LEK

28 Korr 14:23 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Fier

Pompa motorrpompa

1 LEK

13 Korr 18:13 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Fier

Shitet Pomp uji per vaditje (kermill)

150 000 LEK

24 Maj 04:33 Të tjera  ·  Tiranë

Pomp uji zhytese 7.5kwa

26 Mar 20:50 Makina dhe Vegla  ·  Durrës

Pomp zhytese gjermane

50 EUR

13 Mar 12:16 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Pompa Ujit Shtytese dhe Zhytese

4 200 LEK

26 Shk 13:32 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Kucovë

Shitet toka bashke me stalle

55 000 EUR

14 Nën 21:41 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Pomp zhytese

57 000 LEK

29 Qer 16:57 Të tjera  ·  Fier

Pomp Davey 3fazor

250 EUR Çmimi me zbritje

24 Jan 14:36 Punë  ·  Bujqësi  ·  Vlorë

pomp zhytese

200 LEK

25 Maj 23:41 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Kavajë

pomp zhytese

27 Pri 10:36 Auto sallon Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Shkodër

Pomp zhytese

Shitësit të Besuar
22 Pri 12:47 Auto sallon Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Shkodër

Pomp zhytese

Shitësit të Besuar
13 Dhj 13:21 Të tjera  ·  Lushnjë

Pomp zhytese

1 100 EUR

29 Pri 10:37 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Pompe zhytese

300 EUR

11 Jan 21:27 Makina dhe Vegla  ·  Fier

Pompa zhytese

10 EUR

02 Nën 09:20 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Pomp zhytese 3 fazorshe

300 LEK

27 Mar 21:30 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Fier

Pomp zhytese

800 000 LEK

30 Jan 19:08 Makina dhe Vegla  ·  Vlorë

Shitet ose nderohet pomp zhytese

300 EUR

11 Nën 12:14 Makina dhe Vegla  ·  Kavajë

pompa zhytese

1 500 EUR

13 Tet 12:44 Të tjera  ·  Gjirokastër

Pomp uji dhe gjenerator

1 000 EUR

21 Mar 21:27 Makina dhe Vegla  ·  Shkodër

Fresibla zhytese ujt e tj

150 EUR

12 Jan 00:58 Makina dhe Vegla  ·  Lezhë

Pompe uji

200 EUR

16 Nën 16:53 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Vlorë

okazion Pomp Zhytese pedrolo

280 EUR

27 Maj 13:20 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Durrës

Pomp uji zhytese mono faze italia

260 EUR Çmimi me zbritje

18 Pri 20:12 Makina dhe Vegla  ·  Durrës

Okazion pomp zhytese e re,blere ne gjermani 290€

150 EUR

03 Mar 17:23 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Pjesët rezerve  ·  Kukës

Pomp uji italjane

350 EUR Çmimi me zbritje

05 Shk 11:14 Materiale për ndërtim  ·  Kukës

Pompe zhytese

450 000 LEK

07 Jan 21:26 Të tjera  ·  Tiranë

Pompe uji zhytese

250 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pomp zhytese | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione