Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pianur - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pianur,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Pianur Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Dje 13:11 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 500 EURO KOPSHTI ZOOLOGJIK

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar
18 Qer 10:23 Shtëpi  ·  Durrës

Apartament me qera GOLEM

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
16 Qer 16:58 Të tjera  ·  Tiranë

Pianur beko

250 EUR

14 Qer 20:39 Apartamente  ·  Elbasan

Shiten 2 Gazoniere

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
13 Qer 09:44 Apartamente  ·  Durrës

Shitet/nderrohet Ambient privat Garazh i kompletuar

35 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 30
30 Maj 11:09 Apartamente  ·  Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT LUKSOZ 1+1 TE LIQENI I THATE!

570 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
09 Maj 23:56 Shtëpi  ·  Tiranë

Apartament me qera

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
08 Maj 02:47 Apartamente  ·  Tiranë

Jepet apartament me qera ditore

50 EUR /

Numri i dhomave: 3
08 Maj 02:47 Apartamente  ·  Tiranë

Jepet apartament me qera ditore 5 Maji

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
03 Maj 16:04 Apartamente  ·  Tiranë

Garsoniere Rruga 5 maji 250 mije leke

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
03 Maj 11:54 Apartamente  ·  Tiranë

250 mije lek Super Garsoniere rruga 5 maji

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
02 Maj 17:25 Apartamente  ·  Tiranë

Garsoniere Rruga 5 maji 250 mije leke - Okazion!!!!!

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
25 Pri 17:42 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTMENT ME QERA

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
20 Pri 23:27 Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qira ap 1+1 e kompletuarne menyre modern

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
26 Mar 13:23 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Durrës

Pianur Gatimi Me Gaz me tre Dalje

3 000 LEK

18 Mar 15:50 Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA 2+1+2

50 000 LEK

Numri i dhomave: 3
09 Mar 16:57 Apartamente  ·  Korçë

Jap apartment me qera 1+1

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
03 Mar 17:46 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament me qera tek rrethi i yzberishit

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
04 Shk 17:21 Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Vlorë

Fiat Grande Punto 1.3 Naftë ne shitje

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 11:28 Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me Qera ne Tiranen e Re

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
21 Jan 00:05 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+1 POST PARKIMI!

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
20 Jan 18:20 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament me qira 2+1

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
10 Jan 06:46 Apartamente  ·  Shkodër

Grand Europa Resort

175 000 EUR

11 Dhj 15:30 Apartamente  ·  Berat

Okazion Shitet Apartamenti 1+1 ne Berat tek Shkolla 1 Maji

50 000 EUR

Numri i dhomave: 1
04 Dhj 16:43 Apartamente  ·  Tiranë

Garsoniere re(nga pronari)afer shk. Kushtrimi Liris Ali Dem

420 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
30 Tet 14:27 Apartamente  ·  Tiranë

JAPIM ME QIRA APARTAMENT TEK RRUGA ELBASANIT

650 EUR

Numri i dhomave: 2
17 Tet 10:00 Apartamente  ·  Tiranë

SHESIM APARTAMENT 2 +1 PERBALLE MATERNITETI TE RI

105 000 EUR

Numri i dhomave: 2
29 Sht 12:23 Makina  ·  Acura  ·  MDX  ·  Vlorë

Rolot fast food

3 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
28 Sht 10:51 Makina  ·  Acura  ·  RL  ·  Vlorë

Rolot fast food

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Sht 16:11 Makina  ·  Acura  ·  MDX  ·  Vlorë

Rolot

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Sht 12:52 Makina  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Vlorë

Rolot

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
18 Sht 11:45 Makina  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Vlorë

Rolot

3 000 EUR

08 Sht 20:31 Apartamente  ·  Tiranë

1+1 me qera kati i 2-të buz rruge

430 EUR

Numri i dhomave: 1
31 Maj 11:27 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për kuzhinë  ·  Tiranë

Shitet sobe dhe pianur

25 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pianur | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione