Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Oppo - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Oppo,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Oppo Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:37 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Okazion Oppo a96 128/8 150 euro

150 EUR

Sot 09:37 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Okazion Oppo Reno 7 128/8 Version Europian 150

150 EUR

29 Maj 07:52 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Okazion Oppo Find X5 Pro 5G 390 euro

390 EUR Çmimi me zbritje

21 Maj 18:20 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Oppo Reno 2z

130 LEK

20 Maj 15:08 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Honor  ·  Tiranë

Honor Magic 6 Pro 12/512GB

9 EUR

03 Maj 12:56 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Iphone 15 pro max  ·  Tiranë

iPhone 15 Promax 256GB

950 EUR

02 Maj 17:24 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Honor  ·  Tiranë

Honor Magic 5 Pro 12/512GB CE����

7 EUR

19 Pri 15:35 Servis për celularë  ·  Tiranë

Servis per Smartphone

39 EUR

15 Pri 15:10 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Ascend G630  ·  Fier

oppoa57s nderrohet me iphon

150 LEK

09 Pri 18:08 Dyqan Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Oppo A54s

129 EUR

Shitësit të Besuar
21 Mar 14:50 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Oppo Find x5 Pro 12/256GB

399 EUR

10 Mar 19:33 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Oppo find x5 pro Shitet ndrohet okazion

380 EUR

10 Mar 07:44 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Oppo a15 super gjendje vetem 75 mije lek

75 EUR

05 Mar 18:15 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

shitet oppo find x2 pro.

33 000 LEK

15 Shk 21:10 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Devoll

Oppo find x5 pro

444 EUR

15 Shk 19:46 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Oppo find n2 flip

844 EUR

04 Shk 19:25 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Oppo X5 Pro perfekt

500 EUR

30 Jan 11:24 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Oppo find x5 pro

350 EUR

14 Jan 00:48 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Oppo A79 5G-256Gb/8Gb(i ri)

34 000 LEK

13 Jan 13:01 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A22  ·  Fier

oppoa57s

150 LEK

22 Dhj 14:53 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Asus ZenFone 10 BLACK

6 EUR

01 Nën 01:00 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Google Pixel  ·  Tiranë

Google Pixel 8 Pro

1 050 EUR

17 Tet 00:48 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy s23  ·  Tiranë

Okazio

100 EUR

09 Tet 18:20 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Oppo Reno8 Lite 5G

28 000 LEK

03 Tet 13:30 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

OPPO A74

120 EUR

31 Gush 13:52 Telefona celular  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Sony Xperia Pro 1 12/512GB

1 EUR

27 Gush 22:13 Telefona celular  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Asus Zenfone 9

399 EUR

05 Gush 12:38 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Vivo X90 Pro Plus 12/512GB

1 EUR

05 Gush 12:38 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Honor  ·  Tiranë

Honor Magic 5 Pro 12/512GB

1 EUR

25 Korr 20:24 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Oppo Reno6 pro 5G

200 EUR

25 Korr 18:18 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Oppo Find x3 Pro

269 EUR

12 Korr 07:59 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Okazion 8+8/128 gb 200 €

200 EUR

01 Korr 17:41 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet oppo find x2 pro

300 EUR Çmimi me zbritje

30 Qer 19:28 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Huawei  ·  Tiranë

Huawei P60 Pro

1 EUR

30 Qer 13:57 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 9  ·  Tiranë

Oppo reno 2z 8/128

150 LEK

24 Qer 17:26 Telefona celular  ·  Samsung  ·  S21 Ultra 5G  ·  Tiranë

Samusung S21 Ultra 5G Europian

450 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Oppo | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

oppo OPPO OPPO Oppo oppo Oppo Oppo Oppo oppo oppo

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione