Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Nissan navara 2004 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Automjete , 40

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Nissan navara 2004,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Nissan navara 2004 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

19 Pri 17:06 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Tiranë

Nissan Navara 2.5 Diesel 4x4

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Nën 04:46 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Tepelenë

Nissan Navara 4x4

7 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Tet 09:19 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Kamio Nissan Navara 2004

599 EUR

01 Qer 14:52 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Tiranë

Nissan Navara 4x4

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Qer 14:52 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Tiranë

Nissan Navara 4x4

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Dhj 13:59 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Korçë

SHITET-NISSAN NAVARA

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
22 Jan 10:53 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Tepelenë

Nissan Navara

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Pri 15:38 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Librazhd

Nissan navara

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 11:02 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Elbasan

Shitet Nissan Navara 2004

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 10:26 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Elbasan

Nissan Navara 2.5 Diesel

7 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 15:40 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Berat

Nissan Navara

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Jan 10:47 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Fier

Teatata

600 LEK

22 Mar 16:16 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Mat

Nissan navara 4x4

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Jan 17:59 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Fier

Nissan Navara

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Dhj 18:11 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Sarandë

Nissan Navara dizel

7 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Nën 21:15 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Fier

Motorash

11 Tet 23:28 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Sarandë

Nissan navara

8 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Sht 17:55 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Shkodër

Nissan Navara dizel

9 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Qer 22:39 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Tiranë

Nissan Navara fullll extra -04

7 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 11:16 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Tiranë

Nissan Navara

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Shk 17:38 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Tiranë

Nissan navara

7 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Nën 19:37 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Tiranë

Nissan Navara -04

7 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Gush 14:33 Makina  ·  Nissan  ·  King Cab  ·  Librazhd

Nissan Navara ne gjendje te mire teknike -04

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Korr 19:56 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Tiranë

nissan navara 05 okazionn

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
18 Korr 14:59 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Tiranë

Shitet Nissan Navara,Naftë,Viti 2004,Kamio Manuale

7 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Korr 23:41 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Tiranë

Nissan Navara -04

7 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Korr 19:55 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Tiranë

Nissan navara

7 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Maj 13:58 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Peqin

Nissan Navara -04 4x4

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Mar 13:39 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Durrës

Nissan Navara 4x4 2.5 -04

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
10 Dhj 21:32 Makina  ·  Fier

SHITEN 4 MAKINA VITI 02/03/05/07 -07

10 Dhj 21:31 Makina  ·  Fier

4 MAKINA VITI 02/03/05/07 -07

10 Dhj 20:02 Makina  ·  Fier

Nissan Navara -07

08 Sht 18:54 Makina  ·  Tepelenë

Nissan Navara dizel -04

7 900 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Nissan navara 2004 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione