Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Musaraj - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Musaraj,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Musaraj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:06
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA,21 DHJETORI,600 EURO.

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Online Shitësit të Besuar

Sot 12:12 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI PRIVATE ME QERA,21 DHJETORI,600 EURO.

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:06
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA,21 DHJETORI,600 EURO.

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:34 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 1+1 ne shitje pas Ish UET

138 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
20 Pri 16:03 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Tirane,shes Apartment 2+1,100 m²(SHEFQET MUSARAJ)

160 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online Shitësit të Besuar
20 Pri 14:21 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+2 700 EURO TE 21 DHJETORI

700 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Shitësit të Besuar
18 Pri 16:46 Apartamente  ·  Tiranë

Shiten 2 apartamente 1+1 ne zonen e 21 Dhjetorit

130 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
16 Pri 12:06 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet Me Qera Kat Vile 2+1 Tek 21 Dhjetori [ID PV0435]

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Shitësit të Besuar
12 Pri 09:34 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Dublex me qira 2+1+2 tek 21 Dhjetori

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 140
Online Shitësit të Besuar
08 Pri 15:24 Apartamente  ·  Tiranë

Dublex me qira 2+1+2 tek 21 Dhjetori

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
08 Pri 12:42 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 1+1 ne shitje pas Ish UET ne Tirane

Numri i dhomave: 2
04 Pri 11:12 Apartamente  ·  Tiranë

SHESIM APARTAMENT 85M2 TEK 21 DHJETORI

147 000 EUR

Numri i dhomave: 2
26 Mar 12:27 Apartamente  ·  Tiranë

SHESIM APARTAMENT ,ISH PARKU

147 000 EUR

Numri i dhomave: 2
05 Mar 10:34 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qera apartment 2+1 tek 21 Dhjetori/ 800 euro

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Online Shitësit të Besuar
28 Shk 14:01 Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qera hyrje 2+1+2 21Dhjetori

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
23 Shk 11:51 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qera apartament 2+1+2+2 ne Myslym Shyr

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 140
Online Shitësit të Besuar
06 Shk 13:17 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qera apartament 2+1+2 tek 21 Dhjetori

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 140
Online Shitësit të Besuar
16 Jan 09:29 Apartamente  ·  Tiranë

Qera, Apartament 1+1, Pranë Ish Uet, Tiranë

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
23 Tet 11:20 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 2+1 Ne Shitje pas Ish-UET

160 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
09 Tet 16:26 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

��SHITET APARTAMENT 2+1 PRANË 21 DHJETORIT, TIRANË

160 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
05 Sht 15:04 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet Me Qera Shtepi Private

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
16 Gush 14:15 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Shitet apartament 21-Dhjetori, Rruga "Shefqet Musaraj", Tira

160 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online Shitësit të Besuar
10 Gush 14:26 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

Shitet biznesi ose jepet me qera

12 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Musaraj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione