Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes Benz 814 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Automjete , 178

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes Benz 814,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes Benz 814 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

18 Maj 03:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Korçë

Mercedes- Benz 814

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Pri 22:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Tiranë

!!!!!Mercedes S350 L Benzin-Gaz 2010 !!!!!

16 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Shk 18:11 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  814  ·  Berat

Pjes

1 LEK

30 Jan 14:08 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Shkodër

Pjese per 814 mercedes benz

1 LEK

14 Jan 17:44 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  814  ·  Berat

Pjes

1 LEK

22 Dhj 19:15 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet autobusi 27 ulese

1 EUR

15 Nën 22:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Vlorë

AUTOBUZ MERCEDES BENZ 814

7 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Sht 20:26 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Mercedes 814

08 Sht 20:02 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Shitet Mercedes 814

09 Gush 14:42 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Korçë

Balestra per Mercedes benz 814

80 000 LEK

09 Korr 13:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Pogradec

Mercedes Benz 814

6 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
25 Qer 23:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

Mercedes Benz C180 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Qer 23:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz C220

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 10:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

Mercedes Benz C180 Coupe

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Qer 22:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz C220

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 22:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

Mercedes Benz C180 Coupe

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Maj 22:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz C220

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 20:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz C220

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 20:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

Mercedes Benz C180 Coupe

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Maj 07:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz C220

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 23:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz C Class 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 20:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz C Class

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 14:13 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  814  ·  Berat

Mercedes Benz

1 650 EUR

04 Korr 17:03 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  814  ·  Tiranë

OKAZION

5 000 LEK

02 Korr 16:19 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  814  ·  Tiranë

Okazionn

5 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes Benz 814 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione