Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makita - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makita,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Makita Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 02:50 Dyqan Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

vidiator Makita 12v

7 000 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 02:50 Dyqan Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Mikser Makita

55 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 08:41 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Shitet matrapik 1250wat

25 000 LEK

12 Qer 14:05 Makina dhe Vegla  ·  Fier

SHITET SET KRIKETASH ORIGJINAL MAKITA X221 PJESE

170 LEK

03 Maj 13:03 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Shitet set vidatoresh Makita i ri

350 EUR

25 Pri 16:36 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Vidiator Makita

5 000 LEK

23 Pri 19:52 Makina dhe Vegla  ·  Korçë

Makita

1 LEK

02 Pri 01:30 Makina dhe Vegla  ·  Lushnjë

★☆★KRIKET MAKITA ORIGJINALE

199 EUR

26 Mar 16:58 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Fier

GANT Polo ����

2 500 LEK

22 Mar 05:52 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Pjes kembimi per vegla pune

1 EUR

12 Mar 22:24 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

vidator sharr fleksibel makita

620 EUR

09 Mar 21:10 Makina dhe Vegla  ·  Elbasan

Makita 18v set

11 EUR

07 Mar 00:02 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Havi me bateri makita

40 EUR

04 Mar 13:28 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Sharre Gipsi

150 EUR

04 Mar 12:17 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Planer Makita DKP181

25 000 LEK

22 Shk 17:19 Të tjera  ·  Tiranë

Shitet Pentul per prerje metali Makita

25 000 LEK

22 Shk 09:16 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Shitet set Makita per gipse

1 LEK

20 Shk 08:42 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Shiten vidatore Makita

1 LEK

20 Shk 08:39 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Shitet set Makita i ri

1 LEK

20 Shk 08:38 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Fresibel Makita i ri

1 LEK

20 Shk 08:27 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Shiten Karikues dhe bateri Makita

1 LEK

18 Shk 12:16 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Sharre cirkular Makita

1 LEK

18 Shk 12:14 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Shitet Sharre Makita brushles

1 EUR

18 Shk 11:54 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Set Makita i ri

1 EUR

18 Shk 11:49 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Bateri dhe karikues Makita te reja dhe te perdorura

1 EUR

17 Shk 14:02 Makina dhe Vegla  ·  Lushnjë

TRAPAN MAKITA PROFESSIONAL

130 EUR

17 Shk 14:00 Makina dhe Vegla  ·  Lushnjë

☆☆☆☆SET MAKITA PROFESSIONAL ☆☆☆☆

349 EUR

17 Shk 14:00 Makina dhe Vegla  ·  Lushnjë

Set makita professional �� %

149 EUR

17 Shk 13:57 Makina dhe Vegla  ·  Lushnjë

SET MAKITA ORIGJINAL

199 EUR

17 Shk 13:54 Makina dhe Vegla  ·  Lushnjë

SET MAKITA ORIGJINAL

250 EUR

17 Shk 13:53 Makina dhe Vegla  ·  Lushnjë

~~%%MAKITA PROFESSIONAL%&☆☆♡

120 EUR

17 Shk 09:39 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Karikues makita dhe bateri

17 Shk 09:24 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Shite set Makita i ri

1 EUR

17 Shk 09:21 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Shite set Makita per gipse

1 EUR

16 Shk 10:24 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Vidator makita

130 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makita | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione