Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Lakeview - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Lakeview,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Lakeview Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Sot 01:14 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Zyra  ·  Tiranë

Jepet me qera ambient per zyra tek Lakeview

1 500 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Dje 22:20 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Zyra  ·  Tiranë

JAPIM ME QERA AMBIENT BIZNESI NE REZIDENCEN LAKEVIEW!

1 000 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
15 Pri 08:38 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Jepet me qera dyqan tek LakeView

2 500 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
15 Pri 08:36 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Jepet me qera ambient per zyra tek Lakeview

1 500 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
13 Pri 23:35 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

Lakeview residence

11 Mar 08:06 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 2+1+2+parkim me Qera Tek Liqeni i Tiranës

1 700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Shitësit të Besuar
26 Shk 18:42 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Per Qera Ambjent komercial 600m2 te Lake View!

10 000 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
17 Jan 14:15 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

.Shitet 2+1 Lake view

560 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Online Shitësit të Besuar
21 Dhj 19:40 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Ambjent me qera, Lake View Residence!

1 450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
30 Nën 10:24 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Ambjent me qera kat 0, Lake View Residence!

1 200 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
29 Nën 15:19 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Zyra  ·  Tiranë

Ambjent me qera kat 0, Lake View Residence!(83552)

1 200 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
29 Nën 12:50 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

Ambjent me qera kat 0, Lake View Residence!

1 200 EUR / muaj

28 Nën 17:50 Ambiente biznesi  ·  Zyra  ·  Tiranë

Ambjent me qera, Lake View Residence!

700 EUR / muaj

10 Nën 09:35 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Shitet 3+1+2

507 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online Shitësit të Besuar
30 Tet 14:26 Apartamente  ·  Tiranë

Ambient komercial me qera, Rezidenca Lake View

12 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
21 Shk 16:20 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Zyra  ·  Tiranë

Ambjent komercial 600m2 te Lake View

9 000 EUR / muaj

Online Shitësit të Besuar
17 Shk 15:06 Ambiente biznesi  ·  Zyra  ·  Tiranë

Ambjent komercial 600m2 te Lake View

19 Dhj 10:31 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Super Apartment

2 100 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Shitësit të Besuar
14 Korr 13:06 Apartamente  ·  Tiranë

SHESIM APARTAMENT 2+1+2, LAKE VIEW RESIDENCES

267 500 EUR

Numri i dhomave: 2
19 Pri 11:23 Shtëpi  ·  Tiranë

OFROHET APARTAMENT 1+1 PER SHITJE TEK LAKE VIEW

136 000 EUR

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Lakeview | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione