Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kondicioner shitet - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kondicioner shitet,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kondicioner shitet Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

Okazion Mercedes Benz ML 350 Bluetec Full Panorama

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
24 Shk 16:47
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Phaeton  ·  Tiranë

Shitet

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 08:41 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Kavajë

TOYOTA COROLA

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:38 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

Shitet Toyota Yaris 1.3 Benzin AUTOMAT

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:34 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

Shitet Ford Kuga 2.0 Nafte

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:32 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Korçë

Toyota Corolla. 1.4 Nafte. Atomatike

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 08:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Tiranë

SHITET BENZ 250

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:27 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Shkodër

Okazion Shitet VOLVO S80 nafte

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:26 Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Tiranë

BMW 120 AUTOMATIKE VITI 2006 NE SHITJE

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online
Sot 08:23 Makina  ·  Volvo  ·  V40  ·  Tiranë

shitet volvo v40 1.9 nafte dokumenta te sapo paguara

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 08:18 Makina  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Durrës

Shitet Mini Cooper 1.6

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet VW Golf 6 Gaz-Benzin����i sapo ardh ng Gjermania

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:14 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet Apartament 2+1, Gjiri i Lalzit

215 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 08:11 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet Apartament 2+1+2 ne qender Durres

105 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 08:09 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

VW Volkswagen caddy 1.9 viti 2010

6 790 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:09
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Tiranë

OKAZION SHITET BMW X3

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

Okazion Mercedes Benz ML 350 Bluetec Full Panorama

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:08 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet VW Golf 5

5 790 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 08:08 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLC 250  ·  Tiranë

Okazion Mercedes Benz Glc 250 AMG Line Full Panorama

29 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:08
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

Okazion Shitet Benz B Class

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:02 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

SHITET AUDI A7 LOOK RS7 ORIGJINAL 3.0 TDI NAFTE

15 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:01 Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Tiranë

⚫️Shitet Okazion BMW *730 LD Serie E66 nga Fabrika⚫️

7 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:00 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Durrës

Shitet Golf 5 Plus Gaz-Benzin i sapo ardhur nga Gjermania

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:00 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet Volswagen Golf 5 viti 2007 i sapo ardhur nga Belgjika

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:00 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

OKAZION Shitet Golf 5 viti 2007 i sapo ardhur nga Gjermania

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

Shitet E Class w211 viti 2006 i sapo ardhur nga Gjermania

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 140  ·  Durrës

Okazion…Shitet A class Automat me letra per 1 vit

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

Shitet E 350 V6 Gaz-Benzin Full Opsione i ardh nga Gjermania

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

Shitet E Class w212 350 V6

12 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

C220 EVO Mercedes Benz

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Elbasan

�� Shitet Benz C Class 230 Benzine Automat 2007 Avantgarde

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 07:27 Makina  ·  Opel  ·  Vivaro  ·  Tiranë

Shitet/Nderrohet Opel Vivaro

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 07:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Fier

W 124

3 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online
Sot 07:21 Makina  ·  Toyota  ·  Hilux  ·  Fier

Toyota hilux 2.5 naft manuale 2011

16 250 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:12 Makina  ·  Citroën  ·  C1  ·  Tiranë

Citroen C1 Benzin/Gaz

2 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:48 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Shitet Apartament 2+1 ne Xhamllik !!

157 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kondicioner shitet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione