Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kompresor 500 litra - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kompresor 500 litra ,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kompresor 500 litra Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

28 Mar 14:07 Makina dhe Inventarë  ·  Për mekanikë dhe lavazh  ·  Tiranë

Shiten paisjet per autolarje

1 100 EUR

28 Mar 13:59 Makina dhe Inventarë  ·  Për mekanikë dhe lavazh  ·  Tiranë

Pako per Autolarje

1 050 EUR

28 Mar 13:57 Makina dhe Inventarë  ·  Për mekanikë dhe lavazh  ·  Tiranë

Shitet pako per autolarje DE

999 EUR

17 Dhj 19:20 Të tjera  ·  Tiranë

Shes biznes ose vegla pune

1 EUR

18 Mar 17:14 Të tjera  ·  Fier

Kompresor ajri 500 litra

430 LEK

27 Mar 08:54 Servis për makina  ·  Tiranë

Shiten

23 Dhj 15:42 Makina  ·  Tiranë

Kompresor Ajri

11 Shk 20:35 Makina dhe Inventarë  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Makineri pvc albania

11 Shk 20:16 Të tjera  ·  Tiranë

makineri pvc albania

1 EUR

09 Dhj 10:05 Servis për makina  ·  Lushnjë

Paisje Servis Lyerje Makinash

430 000 LEK

17 Korr 23:20 Makina dhe Vegla  ·  Kavajë

Paisje gomisterie

2 300 EUR Çmimi me zbritje

30 Qer 08:20 Të tjera  ·  Kavajë

Kompresor

15 Maj 22:10 Makina dhe Inventarë  ·  Për mekanikë dhe lavazh  ·  Kavajë

Paisje gomisterie

2 400 EUR

24 Gush 18:58 Servis për makina  ·  Tiranë

Pajisje Servis Makinash

05 Pri 08:15 Servis për makina  ·  Tiranë

Okazion paisjet e 1 Servisi makinash

11 200 EUR

14 Tet 19:32 Makina dhe Vegla  ·  Fier

Kompresor ajri silenciator

06 Sht 11:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Lushnjë

Vegla servisi

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Dhj 21:32 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Komprezor 500l

600 EUR

27 Tet 12:03 Të tjera  ·  Tiranë

Kompresor ajri 500 litra

1 200 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kompresor 500 litra | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione