Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fustane ne shitje - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Fustane ne shitje,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Fustane ne shitje Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 17:14 Makina  ·  Ferrari  ·  F430  ·  Tiranë

Jepet me qera per dasma. Makina me qera

Viti: 2007
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
15 Qer 18:30 Dorëzim i biznesit të përpunuar  ·  Durrës

SHITET BIZNESI

10 000 EUR

06 Qer 10:57 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Korçë

2 fustane nuse

200 EUR

Online
14 Maj 01:38 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Kukës

Fustane Nuserie

21 Pri 12:58 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Tiranë

Shitet set materniteti

25 LEK

18 Pri 23:46 Të tjera  ·  Vlorë

Fustane Nusërie

31 Mar 14:56 Shitja me shumicë/Mall  ·  Veshje dhe Tekstil  ·  Tiranë

Veshje per femra

1 500 EUR

13 Mar 09:03 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Korçë

Fustan Nuserie

600 EUR

08 Mar 21:07 Shitja me shumicë/Mall  ·  Veshje dhe Tekstil  ·  Shkodër

Fustane

1 500 LEK

06 Mar 15:51 Shitja me shumicë/Mall  ·  Veshje dhe Tekstil  ·  Berat

Shiten fustane nuserie

3 500 EUR

25 Shk 10:24 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Tiranë

2 fustane nuserie

30 000 LEK Çmimi me zbritje

14 Shk 16:45 Për fëmijë  ·  Veshje  ·  Tiranë

Shiten 3 Fustane të reja! Okazion

2 000 LEK Çmimi me zbritje

30 Jan 14:11 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Vlorë

Fustane Nusërie

50 LEK

30 Jan 08:32 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Vlorë

Fustane nusërie

5 LEK

22 Jan 14:55 Të tjera  ·  Tiranë

shiten 2 fustane nuserie

500 EUR

16 Jan 11:43 Të tjera  ·  Tiranë

shiten fustane

1 000 000 LEK

16 Jan 11:43 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Tiranë

Fustane nusesh

1 500 EUR

15 Jan 19:03 Shitja me shumicë/Mall  ·  Veshje dhe Tekstil  ·  Tiranë

Shiten fustane

8 000 EUR

15 Jan 18:29 Shitja me shumicë/Mall  ·  Veshje dhe Tekstil  ·  Tiranë

Shiten fustane

8 000 EUR

07 Jan 13:18 Dorëzim i biznesit të përpunuar  ·  Tiranë

‼️OKAZION‼️

8 500 EUR

24 Dhj 20:04 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Tiranë

Fustane Nuserie

350 EUR

14 Dhj 14:30 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Tiranë

Rroba onlien origjinale

15 Nën 09:59 Veshje/Këpucë  ·  Unisex  ·  Tiranë

Rroba+kepuc Okazion

3 LEK

02 Nën 11:19 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

Shitet biznesi

18 Tet 14:35 Punë  ·  Agjentë për shitje  ·  Tiranë

Kerkohen 2 shitese

16 Tet 13:01 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Tiranë

SHITEN FUSTANE NUSESH

800 EUR

08 Tet 20:56 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Tiranë

Fustane klasik

8 EUR

25 Sht 09:56 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

Ambjent per qera tek Pazari i Ri

1 600 EUR / muaj

19 Sht 20:12 Të tjera  ·  Tiranë

Shitet biznes butik+ rrobaqepesi

7 000 EUR

10 Sht 08:09 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Tiranë

Fustane klasik

10 EUR

05 Sht 15:33 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Fier

Fustan nusërie

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Fustane ne shitje | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione