Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fustan - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Fustan,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Fustan Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:04 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Tiranë

Fustan nusërie

230 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
18 Qer 15:13 Makina  ·  BMW  ·  123  ·  Bulqizë

Përshëndetje, jam në dispozicion

700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Qer 21:13 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Kurbin

Fustan

70 LEK

16 Qer 20:28 Të tjera  ·  Tiranë

New Dress S-M

30 EUR

16 Qer 20:21 Të tjera  ·  Tiranë

Fustan Zara masa M, i ri

39 EUR

16 Qer 20:15 Të tjera  ·  Tiranë

Fustan i Gjate , masa M-L yll

50 EUR

12 Qer 18:08 Të tjera  ·  Tiranë

Fustan Nuse OKAZION

200 EUR

12 Qer 18:06 Të tjera  ·  Tiranë

Fustan Nuse OKAZION

300 EUR

11 Qer 16:20 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Tiranë

Fustan Nuseje !!

40 EUR Çmimi me zbritje

05 Qer 13:14 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Tiranë

Fustan Nuserie i ri, masa S(36)

450 EUR

02 Qer 18:29 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Tiranë

Fustan Dasmash Eventesh i bardhe

120 EUR

01 Qer 19:20 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Tiranë

Fustan nuserie

100 EUR Çmimi me zbritje

29 Maj 15:22 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Durrës

Marr dhe udhëtoj.

700 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
29 Maj 15:20 Shitja me shumicë/Mall  ·  Të tjera  ·  Delvinë

Marr dhe udhëtoj.

1 000 EUR

27 Maj 23:06 Dyqan Të tjera  ·  Devoll

Fustan nuserie

300 EUR

Shitësit të Besuar
09 Maj 20:29 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Tiranë

Fustan masa M edhe L

25 EUR

07 Maj 12:36 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Tiranë

Shitet fustan nuserie nga USA

80 000 LEK

05 Maj 10:05 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Tiranë

Fustan NUSE ne shitje

200 EUR

27 Pri 00:53 Të tjera  ·  Vlorë

Fustan me Etiket i ri

70 EUR

21 Pri 12:58 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Tiranë

Shiten veshje shtatezanie

25 LEK

15 Pri 16:39 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Tiranë

Fustan Zara me etikete

30 EUR

13 Pri 23:54 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Kukës

Fustan Nuserie me super qmime

50 EUR

13 Mar 23:25 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Tiranë

Fustan Zara i zi

2 000 LEK Çmimi me zbritje

13 Mar 09:03 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Korçë

Fustan Nuserie

600 EUR

14 Shk 16:45 Për fëmijë  ·  Veshje  ·  Tiranë

Shiten 3 Fustane të reja! Okazion

2 000 LEK Çmimi me zbritje

12 Shk 21:21 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Tiranë

Fustan casual

1 000 LEK

12 Shk 12:17 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Tiranë

Fustan casual

2 000 LEK

12 Shk 12:04 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Tiranë

Fustan mbremje

3 000 LEK

12 Shk 11:59 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Tiranë

Fustan mbremje

3 000 LEK

09 Shk 02:42 Të tjera  ·  Tiranë

Fustan nuserie numer 46

1 500 EUR

20 Jan 16:30 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Tiranë

Fustan casual

1 000 LEK

19 Jan 18:35 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Tiranë

Fustan festiv

2 000 LEK

19 Jan 18:32 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Tiranë

Fustan festiv

4 000 LEK

19 Jan 18:28 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Tiranë

Fustan festiv

3 500 LEK

27 Dhj 23:57 Të tjera  ·  Tiranë

Fustan Nuserie

800 LEK

06 Dhj 06:09 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Tiranë

Fustan nuserie

100 EUR Çmimi me zbritje

04 Dhj 14:01 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Tiranë

Fustan për raste

6 500 LEK

03 Dhj 17:01 Të tjera  ·  Lezhë

Fustan i zi, i gjate gjendje

55 000 LEK

03 Dhj 12:23 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Korçë

Fustan për raste

6 500 LEK

01 Dhj 18:30 Për fëmijë  ·  Veshje  ·  Elbasan

Fustan per vajza te vogla

1 200 LEK

28 Nën 14:30 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Durrës

Shitet fustani

120 EUR

27 Nën 08:03 Të tjera  ·  Durrës

Fustan Dasme + Videoklipi

1 000 EUR

27 Nën 03:07 Të tjera  ·  Elbasan

Shitet fustan Nuserie

250 EUR

26 Nën 22:12 Të tjera  ·  Elbasan

Shitet fustan Nuserie

250 EUR

18 Nën 02:28 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Tiranë

Fustan per Evente Festive

100 EUR

15 Nën 14:19 Makina dhe Vegla  ·  Elbasan

Makine per triko defendi brother

800 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Fustan | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione