Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Frigorifer pasticerie - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Frigorifer pasticerie ,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Frigorifer pasticerie Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

07 Qer 22:32 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Korçë

Frigorifer

2 400 EUR

01 Qer 09:25 Të tjera  ·  Tiranë

FRIGORIFER BANAK

500 EUR

23 Maj 12:53 Dorëzim i biznesit të përpunuar  ·  Elbasan

Frigorifer pastiçerie

60 000 LEK

09 Pri 05:18 Të tjera  ·  Tiranë

Shitet Frigorifer Reklamues Pasticerie

1 200 EUR

08 Pri 11:35 Të tjera  ·  Tiranë

Shitet Frigorifer Reklamues Pasticerie

1 200 EUR

07 Pri 22:08 Të tjera  ·  Lezhë

Frigorifer

700 EUR

01 Mar 16:16 Të tjera  ·  Tiranë

Frigorifer pasticerie

1 000 EUR

12 Shk 20:46 Të tjera  ·  Tiranë

Paisje pasticerie

400 000 LEK

13 Korr 18:13 Të tjera  ·  Tiranë

frigorifer pasticerie

06 Pri 13:51 Të tjera  ·  Tiranë

��SHITEN OKAZION

4 000 EUR

02 Mar 11:13 Makina dhe Inventarë  ·  Të tjera  ·  Gjirokastër

Pajisje pasticerie

1 LEK

11 Tet 17:15 Makina dhe Inventarë  ·  Të tjera  ·  Korçë

Shiten pajisje pasticerie

1 EUR

27 Maj 20:11 Të tjera  ·  Vlorë

Frigorifer Pasticerie dhe Banak Ngrohes Byrek-Pica

2 500 000 LEK

09 Maj 12:05 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

frigorifer vitrinë pasticerie

1 500 EUR

09 Maj 12:05 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

frigorifer vitrinë pasticerie

1 500 EUR

22 Pri 20:05 Makina dhe Inventarë  ·  Për restorane dhe kafene  ·  Sarandë

Paisje Pasticeri

5 000 EUR

31 Mar 10:29 Të tjera  ·  Tiranë

Frigorifer pasticerie

2 400 EUR

31 Mar 00:26 Makina dhe Inventarë  ·  Për restorane dhe kafene  ·  Durrës

Pajisje pasticerie

5 500 EUR

30 Mar 13:09 Të tjera  ·  Tiranë

Frigorifer Pasticerie Kollon me Xham

90 000 LEK

26 Shk 17:03 Të tjera  ·  Durrës

Shiten pajisje pasticerie

07 Dhj 13:41 Të tjera  ·  Tiranë

Paisje per furre buke

85 000 LEK

22 Tet 13:40 Të tjera  ·  Durrës

OKAZION.SHITEN PAISJE LABORATORI PASTICERIE

10 Tet 23:34 Të tjera  ·  Durrës

frigorifer pasticerie

350 EUR

30 Gush 22:27 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

paisje pasticerie

5 000 EUR Çmimi me zbritje

09 Korr 12:45 Të tjera  ·  Elbasan

Frigorifer pastiçerie

60 000 LEK

22 Qer 21:52 Të tjera  ·  Shkodër

OKAZION Frigorifer

500 EUR Çmimi me zbritje

24 Mar 11:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Korçë

Shitet Mercedes benz vito 110D

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Mar 02:00 Të tjera  ·  Durrës

SHITEN PAISJE PER PASTICERIE

3 000 EUR

26 Jan 15:29 Të tjera  ·  Tiranë

Shitet pajisje per Furre- Buke Pasticeri

1 EUR

24 Jan 12:21 Të tjera  ·  Tiranë

Shiten paisje e f.buke pasticerie

900 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Frigorifer pasticerie | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione