Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Frigorifer akulli - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Frigorifer akulli,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Frigorifer akulli Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

28 Mar 14:49 Ambiente biznesi  ·  Industri dhe Puntori  ·  Tiranë

Paisje guzhine komplet

11 500 EUR

02 Shk 19:46 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Shiten pajisje restoranti

5 EUR

21 Nën 07:35 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Tryeza dhe Karrige  ·  Fier

Paisje lokali okazion

10 000 EUR

10 Tet 14:56 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Tryeza dhe Karrige  ·  Fier

Paisje lokali (okazion)

10 000 EUR

27 Sht 12:11 Të tjera  ·  Durrës

shiten paisje guzhine profesionale (inox)

11 500 EUR

14 Mar 23:00 Të tjera  ·  Durrës

tavolina karrike kolltuqe

10 EUR

14 Mar 23:00 Të tjera  ·  Durrës

tavolina karrike kolltuqe

10 EUR

27 Tet 10:30 Për fëmijë  ·  Lodra  ·  Tiranë

Per Femije: Kuzhine Druri

22 000 LEK

02 Sht 17:48 Të tjera  ·  Tiranë

shiten paisje restorant peshku

6 000 EUR

02 Sht 17:48 Të tjera  ·  Tiranë

shiten paisje restorant peshku

6 000 EUR

07 Maj 12:07 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Vlorë

Shiten pajisje Bar Cafe

3 000 EUR

02 Mar 07:08 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Frigorifer akulli

30 000 LEK

28 Jan 23:21 Të tjera  ·  Pogradec

Pomp Lavazhi But vere Korese bari Dyshek plazhi

200 LEK

09 Jan 03:17 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Tiranë

Range rover vogue

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Dhj 13:00 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Tiranë

Range rover vogue

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Nën 20:43 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Tiranë

Range rover vogue dynamic

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Pri 12:13 Makina  ·  Opel  ·  Combo  ·  Durrës

u shite

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
01 Shk 14:36 Makina  ·  Opel  ·  Combo  ·  Durrës

U shit.

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
28 Tet 09:37 Të tjera  ·  Elbasan

Frigorifer samsung

200 LEK

05 Jan 09:56 Makina dhe Inventarë  ·  Për restorane dhe kafene  ·  Tiranë

Paisje frigorifer

500 EUR

28 Tet 16:50 Të tjera  ·  Tiranë

Frigorifer dhe makin akulli

350 LEK

26 Gush 01:53 Shitja me shumicë/Mall  ·  Të tjera  ·  Fier

Ambjente lokali

21 Pri 11:27 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

Shiten paisje lokali OKAZION!!!

1 200 EUR

22 Shk 13:37 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Tepelenë

PAJISJE LOKALI

13 Shk 16:49 Të tjera  ·  Lezhë

Frigorifer akulli

3 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Frigorifer akulli | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione