Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Corrola - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Automjete , 93

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Corrola,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Corrola Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:26 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Shkodër

Toyjota corrola verso automat

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 11:25 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Tiranë

Toyota Corrola verso

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Qer 17:05 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

Toyota Corrola 1.4 naft manuale 2006

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 16:42 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Durrës

Toypta Corrola 1.4Nafte Automatike

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 09:45 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

Toyota corrola 4600 euro

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 20:12 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Durrës

KAMBIO AUTOMAT LETRAT E PAGUARA 0689400000

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 07:58 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Durrës

KAMBIO AUTOMAT LETRAT E PAGUARA 0689400000

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 15:33 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Fier

SHITET Toyota corrola

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Nën 06:13 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Kavajë

❌❌❌E SHITUR❌❌❌

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
06 Tet 21:00 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

Toyota corrola 1.4 nafte automat

16 Sht 18:16 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Elbasan

Toyota CORROLA 1.4 nafte automat

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Gush 21:07 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Durrës

TOYOTA CORROLA 1.4 BENZIN GAZ FABRIKE 0689400000

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Qer 16:02 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Durrës

Corrola verso 2008

3 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Pri 18:14 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Durrës

Toyota corrola 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Pri 12:39 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Vlorë

PJESE KEMBIMI TOYOTA CORROLA

Viti: 2003
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
05 Mar 21:12 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

Toyota corrola

40 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Shk 12:58 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

❌shitet ❌ toyota corrolla 1.4 nafte

3 500 EUR

11 Shk 08:39 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Elbasan

Toyta 1.4 nafte automat

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 07:11 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Durrës

Shitet Autovetur

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Jan 17:52 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Elbasan

Toyota corrolla

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Jan 18:06 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Elbasan

Toyota corrolla

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Jan 19:48 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Elbasan

Toyota corrolla

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Jan 19:47 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

Toyota Corrola 1.4 benzin gaz 2001

1 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Jan 22:46 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

Toyota Corrola 2001 1.4 Benzin Gaz

1 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Jan 17:28 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Elbasan

Toyota corrrola

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Jan 12:38 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Elbasan

Toyota

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Dhj 13:03 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Vlorë

TOYOTA COROLLA 1.4 NAFT AUTOMATIKE

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Nën 14:40 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

Toyota corolla

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Tet 12:35 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Durrës

Tojota corrola tel 0694432979

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Qer 09:38 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Berat

Toyota Corrola

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Qer 17:18 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

Toyota Corrola

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
13 Maj 16:18 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Durrës

Toyota Corrola 2.2 nafte

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Pri 10:49 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Durrës

toyota corrola 1.4 nafte automat

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Mar 16:18 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Fier

TOYOTA CORROLA 2.0 TDI

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Shk 21:24 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Tiranë

Toyota

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Jan 19:46 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

TAYOTA COROLLA /AUTOMAT

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
03 Jan 19:12 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Shitet makina per pjes kembimi

1 EUR

25 Dhj 21:51 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Durrës

Shitje autoveture..

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Dhj 10:58 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

Toyota Corrola 2006 1.4 nafte

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Dhj 09:47 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Durrës

SHITET TOYOTA CORROLA OKAZION

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Nën 20:00 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Durrës

TOYOTA CORROLA OKAZION

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Tet 18:23 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Krujë

toyota corrolla

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Sht 11:07 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Tiranë

Toyota corrola verso

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 11:27 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Tiranë

Automjet për shitje

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Gush 19:46 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Fier

Toyota corrola 2.0 D4D

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Gush 14:37 Makina  ·  Toyota  ·  Avensis Verso  ·  Tiranë

Toyota corrola verso 2007

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Korr 15:48 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Vlorë

SHITET OSE NDERROHET TOYOTA CORROLA VITI 2005 ME E CLAS

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Maj 17:44 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

Toyota corrola

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Maj 17:22 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

toyota corrolla

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Maj 15:27 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Durrës

Shitet Toyota corrola 2.800 Euro

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Corrola | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione