Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blackberry priv - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Blackberry priv,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Blackberry priv Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

06 Mar 11:29 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  Priv  ·  Berat

Blackberry Priv

120 LEK

03 Dhj 22:10 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  Priv  ·  Tiranë

Blackberry Priv (shitet ose nderrohet) 13000 Leke

13 000 LEK

06 Nën 15:30 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  Priv  ·  Tiranë

Okazion blackberry

25 000 LEK

05 Tet 10:47 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  Priv  ·  Tiranë

Blackberry Priv gjendje perfekte

23 000 LEK

15 Gush 19:40 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  Priv  ·  Tiranë

BlackBerry OKAZION

20 000 LEK

31 Maj 22:44 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  Priv  ·  Tiranë

Shiten ose nderrohen Priv+Redmi Note 5

350 EUR

26 Maj 02:53 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  Passport  ·  Tiranë

Blackberry Motion

450 EUR

14 Maj 17:55 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  Priv  ·  Tiranë

Blackberry

270 EUR

07 Maj 17:03 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  Priv  ·  Tiranë

Blackberry priv

250 EUR

24 Pri 17:58 Telefona celular  ·  Motorola  ·  Moto Z Force  ·  Tiranë

Shitet / Ndrrohet

350 LEK

24 Pri 13:51 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  Priv  ·  Tiranë

Blackbarry priv

22 000 LEK

21 Shk 10:34 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  Priv  ·  Tiranë

BlackBerry Priv

13 000 LEK

04 Jan 14:15 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  Priv  ·  Tiranë

Blackberry Priv

230 EUR

23 Dhj 22:49 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  Priv  ·  Fier

BlackBerry Priv

250 EUR

21 Dhj 11:02 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  Priv  ·  Tiranë

Blackberry priv

45 000 LEK

10 Dhj 17:23 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  Priv  ·  Shkodër

Blackberry Priv

33 000 LEK

30 Sht 17:47 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  Priv  ·  Tiranë

Blackberry priv

250 LEK

08 Qer 21:22 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  Priv  ·  Elbasan

Blackberry priv

5 000 LEK

01 Pri 18:09 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6  ·  Tiranë

iPhone / Samsung

29 Mar 12:29 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7  ·  Tiranë

OFERTE IPHONE 7

23 Mar 17:46 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  Priv  ·  Pogradec

Blackberry priv i ri

350 EUR Çmimi me zbritje

18 Jan 18:28 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  Priv  ·  Tiranë

Shitet

330 EUR

13 Dhj 15:42 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  Priv  ·  Tiranë

SUPER OKAZION BlackBerry Priv

55 000 LEK

29 Sht 12:29 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  Priv  ·  Tiranë

BlackBerry Priv (I Ri)

500 EUR

18 Gush 16:57 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  Priv  ·  Tiranë

Blacberry priv i ri ne kuti okazion

470 EUR

14 Korr 09:34 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  Priv  ·  Tiranë

Blackberry Priv

450 EUR Çmimi me zbritje

13 Qer 17:35 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  Priv  ·  Tiranë

��OKAZION��BlackBerry Priv��520€✔️✔️

520 EUR

04 Qer 17:58 Telefona celular  ·  Tiranë

Blej Blackberry priv

09 Maj 08:00 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  Priv  ·  Tiranë

Blackberry Priv.pothuajse i ri

500 EUR

15 Pri 09:57 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  Priv  ·  Tiranë

Blackberry Priv

600 EUR

11 Pri 18:59 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  Priv  ·  Tiranë

BlackBerry Priv 69000

69 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Blackberry priv | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione