Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Apartament shengjin - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Apartament shengjin,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Apartament shengjin Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 16:55
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Lezhë

Shitet apartament 1+1 ne Shengjin

84 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar

Sot 19:51 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Lezhë

Shesim Apartament 2+1 tek Rana e Hedhun ne Shengjin!

110 300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Shitësit të Besuar
Sot 18:12 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Lezhë

SHITET APARTAMENT 2+1 NË KUNE, SHËNGJIN

182 400 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 18:07 Apartamente  ·  Lezhë

Shitet super 2+1 ne Shengjin tek hotel Wilson

165 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 18:06 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Lezhë

SHITET APARTAMENT 1+1 NË KUNE, SHËNGJIN.

86 400 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:58 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Lezhë

OKAZION- Shitet/Nderrohet toke ne Lezhe

50 000 EUR

Sot 12:32 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Lezhë

Shitet apartament 1+1 ne Shengjin, bregdet

85 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 11:42 Apartamente  ·  Lezhë

Shitet apartament 1+1 ne Shengjin, bregdet

85 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 04:46 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Shitet apartament 2+1 ne Shengjin (ID 41211340)

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:50 Apartamente  ·  Lezhë

�� Shitet Apartament 2+1+Post Parkimi në "Kune", Shengjin!

150 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Dje 21:47 Apartamente  ·  Lezhë

�� Shitet Apartament 1+1 te "Rana Hedhun", Shëngjin! ��

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Dje 21:47 Apartamente  ·  Lezhë

�� Shitet Apartament 2+1 në "Kune", Shëngjin! ��

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Shitësit të Besuar
Dje 16:55
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Lezhë

Shitet apartament 1+1 ne Shengjin

84 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
15 Qer 19:37 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Lezhë

Shitet Toke

85 000 EUR

15 Qer 14:17 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Lezhë

Shesim apartament 1+1 prane detit, Shengjin

75 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
13 Qer 12:51 Apartamente  ·  Lezhë

Apartament - Në Shitje - Shëngjin, Shqipëri

180 000 EUR

Numri i dhomave: 1
13 Qer 12:45 Apartamente  ·  Lezhë

Apartament - Në Shitje - Shëngjin, Shqipëri

140 000 EUR

Numri i dhomave: 1
13 Qer 12:41 Apartamente  ·  Lezhë

Apartament - Në Shitje - Shëngjin, Shqipëri

195 000 EUR

Numri i dhomave: 2
13 Qer 12:05 Apartamente  ·  Lezhë

Apartament - Në Shitje - Shëngjin, Shqipëri

93 000 EUR

Numri i dhomave: 2
12 Qer 13:22 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Lezhë

OKAZION, Shesim Apartament 2+1 ne Shëngjin

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
09 Qer 07:41 Apartamente  ·  Lezhë

SHITET 1+1 NE SHENGJIN

83 000 EUR

Numri i dhomave: 1
09 Qer 07:41 Apartamente  ·  Lezhë

SHITET 1+1 NE SHENGJIN

71 000 EUR

Numri i dhomave: 1
09 Qer 07:39 Apartamente  ·  Lezhë

SHITET 1+1 NE SHENGJIN

100 000 EUR

Numri i dhomave: 1
08 Qer 20:26 Apartamente  ·  Lezhë

Shitet super okazion ne shengjin

64 000 EUR

Numri i dhomave: 2
08 Qer 20:20 Apartamente  ·  Lezhë

Shitet apartament 2+1 + dy ballkone

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
08 Qer 19:37 Makina  ·  Audi  ·  RS7  ·  Lezhë

Audi Rs7 Fabrike ose nderrohet

55 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Qer 09:40 Apartamente  ·  Shkodër

SHITET 1+1 NE KUNE,SHENGJIN

62 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
04 Qer 09:38 Apartamente  ·  Lezhë

SHITET APARTMENT 1+1 NE KUNE SHENGJIN

65 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
02 Qer 19:46 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Shkodër

Apartament 2+1 per shitje, Shengjin

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Online Shitësit të Besuar
01 Qer 10:51 Apartamente  ·  Lezhë

Apartament ne shitje shengjin

78 000 EUR

Numri i dhomave: 2
31 Maj 02:38 Apartamente  ·  Lezhë

Okazion Shitet apartament 1+1 ne Shengjin

850 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
30 Maj 13:15 Apartamente  ·  Lezhë

Okazion Super 1+1 Shengjin

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
30 Maj 13:08 Apartamente  ·  Lezhë

Shitet Okazion Shengjin 2+1

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 70
30 Maj 13:06 Apartamente  ·  Lezhë

Shitet 1+1 Shengjin Pamje Deti

99 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
30 Maj 13:06 Apartamente  ·  Lezhë

Shitet 1+1 ne Hotel Willson

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
30 Maj 13:05 Apartamente  ·  Lezhë

Shitet Shengjin 1+1

80 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Apartament shengjin | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione