Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Aklas - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Automjete , 195

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Aklas,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Aklas Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Dibër

Benz Aklas Automat ne super gjendje

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Dibër

Benz A klas Automat AVANTGARD

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 17:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Shkodër

AKLAS AUTOMAT

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 17:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

AKLAS AUTOMAT

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Qer 01:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 150  ·  Tiranë

Shitet mercedes Benz a klas 2006 ne gjendje te mir

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Qer 22:15 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Elbasan

Radiator &vetilator okazon

20 LEK

05 Qer 13:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 150  ·  Tiranë

A klas okazioon

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Qer 07:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

Shitet 0683655766

3 800 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Maj 23:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Elbasan

Benz Aklas

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 15:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 150  ·  Tiranë

Mercedes a-klas 2006

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Maj 09:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 150  ·  Tiranë

A klas

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Pri 23:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 150  ·  Durrës

Aklas 2006 automat

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Pri 21:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 150  ·  Tiranë

Shitet Mercedes benc ne gjendje shum te mire

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Pri 21:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Durrës

shitet ose ndrohet tel 0693039000

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Pri 10:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Krujë

Okazion

1 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Pri 10:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Krujë

Okazion

1 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Pri 23:11 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Tiranë

pjese kembimi hajdini

Shitësit të Besuar
01 Pri 17:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Krujë

Shitet Aklasi viti 2007 AUTOMAT

3 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Mar 20:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Pogradec

Aklas A180

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Shk 21:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Durrës

shitet ose ndrohet tel 0693039000

2 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Jan 20:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

Aklas

1 200 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Dhj 07:59 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Durrës

Pjes kembimi

1 EUR

04 Dhj 07:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

Shitet 0683655766

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 14:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Kukës

shitet

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Tet 01:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Lushnjë

Aklas automat naft

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Gush 19:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 150  ·  Durrës

shitet ose ndrohet super gjendje tel 0693039000

3 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Gush 22:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 170  ·  Kurbin

Shitet makina

1 700 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
04 Gush 17:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

0683655766

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Korr 22:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 170  ·  Kurbin

Shitet

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
06 Korr 11:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Kurbin

Shitet

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
30 Qer 13:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Tiranë

Mercedes benz aklas

1 EUR

06 Qer 16:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Berat

Shitet A klas viti 11.10.2005

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Qer 10:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

Shitet Aklas

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Pri 21:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Durrës

shitet ose ndrohet tel 0693039000

4 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Mar 12:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 170  ·  Korçë

SHITET A KLAS 17

20 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Mar 09:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Lezhë

A170CDI-SHITET-PA-LETRA-NR-TEL-0692648402

600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Shk 10:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Mat

Aklas

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 18:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Durrës

Aklas automat

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Shk 18:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Durrës

Aklas automat

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Shk 18:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

0683655766

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Dhj 10:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Elbasan

Aklas

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Dhj 05:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Krujë

Shitet 0693686361

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Nën 13:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

shitet 0683655766

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Tet 11:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

shitet

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Sht 11:52 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

mercedes benz aklas

29 Gush 14:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

Aklas

2 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Korr 11:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Dibër

a klas A1.7

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Korr 10:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Dibër

Shitet :A Klas

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Aklas | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione