Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

450 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 450 ,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj 450 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

09 Qer 14:04
Linku:
Turizëm dhe Evente  ·  Tiranë

Bileta SHQIPERI-spanj

450 EUR

Dje 16:04
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Berat

Audi A8 L Look S8

26 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:58
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA 1+1 RRUGA XHANFIZE KEKO 450 EURO

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar

Sot 07:11
Linku:
Dyqan Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Durrës

Qera, Kapanon, Shkozet, Durrës

1 500 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 07:11 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA, KOPSHTI ZOOLOGJIK, 450

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 06:58
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA 1+1 RRUGA XHANFIZE KEKO 450 EURO

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
Sot 05:30 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Shitet Apartament 1+1, Unaza e Re (Astir)

88 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 00:23 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Krujë

Shitet Toyota Yaris 1.0Benzin/Gaz Stag me letra per 1vit����

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 450 AMG  ·  Tiranë

Gle 450 amg line

58 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 450 AMG  ·  Tiranë

2021 GLE 450 4MATIC AMG pack 70.000 KM

Viti: 2021
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 21:33 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

FORD origjinal R17

45 000 LEK Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 20:40 Auto sallon Makina  ·  Tesla  ·  Model tjetër  ·  Kavajë

OKAZION! HONGQI - EQM5 - ELEKTRIKE 2024 - O KM

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

B CLAS OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:50 Moped (nën 50cc)  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Bicikleta Nga GJERMANIA

1 LEK

Dje 18:07 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 3+1 me qera tek rruga e Dibres, (ID 4231324)

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 170
Shitësit të Besuar
Dje 17:28 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 1+1 me qera te Shallvaret (ID 4219263)

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
Dje 17:12 Shtëpi  ·  Durrës

��Shitet shtepi private 2 kateshe tek Lagjia e Re!

215 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 17:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

S Class Lorinser Lungo

20 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:48 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Qera, Apartament 1+1, Rruga Besa, Tiranë

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar
Dje 16:48 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Qera, Apartament 1+1, Kinostudio, Tiranë

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 450 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione