Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

1985 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 1985,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj 1985 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 20:35 Ambiente biznesi  ·  Depo  ·  Korçë

Ofroj me qera KATIN E 2 TE NJE magazine me sip totale 600m2

120 EUR / muaj

Sot 20:34 Ambiente biznesi  ·  Depo  ·  Korçë

Shes magazine me 2 kate sip totale 680m2(kat1 360m2 +320m2)

95 000 EUR

Sot 20:34 Ambiente biznesi  ·  Depo  ·  Korçë

shes nje magazine me 2 kate sip 360m2 +320m2

95 000 EUR

Dje 21:13 Apartamente  ·  Fier

SHITET HYRJA 1 +1 LAGJA KONGRESI PERMETIT KATI -5

35 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Dje 18:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  SL 500  ·  Lushnjë

MERCEDES SEL 5000 BENZIN

1 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:35 Artikuj për koleksion  ·  Elbasan

Toshiba SF25

1 EUR

12 Qer 21:33 Të tjera  ·  Berat

Makine qepse Butterfly

100 EUR

12 Qer 20:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Tiranë

Shitet Mercedez Benz 190

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1985
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
09 Qer 12:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  SL 380  ·  Tiranë

Mercedes Benz SL 1985

16 500 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 13:04 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  280  ·  Durrës

Sel 280 3.0 nafte 1985 pa letra

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1985
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Shitësit të Besuar
06 Qer 18:00 Makina  ·  Suzuki  ·  SJ Samurai  ·  Berat

Shitur

3 000 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 17:22 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Pogradec

Mitsubishi Pajero 2.5 Nafte

6 500 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 18:31 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Chopper/Coustom  ·  Honda  ·  Rebel  ·  Tiranë

Honda Rebel

07 Maj 19:58 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Kandele NGK BKR5E

415 LEK

Shitësit të Besuar
07 Maj 19:27 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Vaj Motorri LIQUI MOLY 9511

9 654 LEK

Shitësit të Besuar
05 Maj 20:41 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Tiranë

Parakolpe&mbrapakolpe

10 EUR

23 Pri 21:52 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina ndërtimi  ·  Korçë

Shes kamjon

6 500 EUR

22 Pri 14:15 Apartamente  ·  Tiranë

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QIRA ne Brryl te Rruga Bardhyl

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
10 Pri 22:36 Shtëpi  ·  Kavajë

Shitet shtepi ne Kavaje prane Kishes

65 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
25 Mar 15:16 Apartamente  ·  Tiranë

JEPET APARTAMENT ME QIRA 1+1 te Vasil Shanto

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
20 Mar 16:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Tiranë

Pershendetje

2 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Mar 16:31 Apartamente  ·  Tiranë

SHITET GARSONIERE Selite, Pallati me Shigjeta

49 000 EUR

Numri i dhomave: 1
28 Shk 15:33 Apartamente  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT 1+1 te Pazari i Ri

89 500 EUR

Numri i dhomave: 2
30 Nën 12:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Tiranë

Shitet Mercedes Benz

2 000 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 15:00 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Të tjera  ·  Mz  ·  ETZ  ·  Lushnjë

Shitet motor MTZ 250 ,Benzine .

150 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 1985 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

1985 1985 1985 1985 1985 1985 1985 1985 1985 1985

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione