Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

1117 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 1117,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj 1117 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

06 Pri 20:20 Të tjera  ·  Durrës

Shitet Kasafort e re

130 EUR

10 Korr 23:32 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Elbasan

Shitet Trull

100 000 EUR

25 Qer 13:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Lushnjë

Shitet kamion 1117

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Maj 23:18 Të tjera  ·  Elbasan

Shitet Trull

100 000 EUR

16 Jan 21:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Durrës

Shitet MERCEDES BENZ E-class 2003 DISTRONIC

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Tet 08:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Shitet Mercedes Benz 1117

17 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Mar 15:26 Apartamente  ·  Tiranë

Shitet Apartament 1+1, 40.000 euro

40 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
30 Korr 08:21 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 117 M2 me hipotek te zogu i zi Tiran

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
18 Pri 14:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Shitet kamjon

6 700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 09:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·   ·  Tiranë

Mercedes benz 1117

8 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Jan 09:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Mercedes benz 1177

85 000 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Korr 13:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Dibër

Shitet per arsye mos perdorimi

Viti: 1995
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Korr 16:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  600  ·  Tiranë

Shitet

8 500 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Korr 11:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Tiranë

Shitet

8 500 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Shk 18:18 Apartamente  ·  Lezhë

Shitet Apartment 2+1

46 000 EUR

Numri i dhomave: 3
16 Nën 20:50 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vario  ·  Durrës

Okazion Mercedes Benz 1117

11 500 LEK

24 Shk 12:29 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vario  ·  Durrës

Okazionnn Mercedez 32+1

9 000 EUR

21 Shk 18:02 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina ndërtimi  ·  Tiranë

Okazion

6 500 EUR

10 Dhj 15:01 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament prej 118 m2 ne Tirane

Numri i dhomave: 3

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 1117 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • 1117 në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • 1117 në kategorinë Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes | Mercedes-Benz
  • 1117 në kategorinë Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
  • 1117 në kategorinë Automjete
  • 1117 në kategorinë All Category
  • 1117 në kategorinë Makina udhëtimi
  • 1117 në kategorinë Pjesë këmbimi
  • 1117 4x4 në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • 1117 në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • 1117 në kategorinë Makina të dëmtuara (për pjesë)

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione