Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

0pel - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Automjete , 16

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 0pel,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj 0pel Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

14 Pri 20:44 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Fier

0pel frontiers 1.8 benzin 97 4×4

10 EUR

12 Jan 20:00 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Pogradec

Shiten vetura pa letra per pjese

500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Sht 21:46 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Fier

0pel frontiers 1.8 benzin 97 4×4

10 EUR

20 Korr 14:13 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

0pel astra 1.3 naft 2011 manual 6 +R

2 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Korr 14:12 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

0pel astra 1.3 naft 2011 manual 6 +R

2 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Korr 12:07 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

0pel astra 1.3 naft 2011 manual 6 +R

2 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Pri 11:08 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Durrës

Opel zafira 1.9 nafte

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 21:38 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

0pel astra

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Jan 19:20 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

0pel Astra 1.7 naft super gjedje.

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Dhj 14:24 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Fier

0pel meriva 2006 1.3 nafte shitet nderrohet

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Dhj 10:37 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Shitet 0pel Astra

100 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Shk 13:52 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

0pel

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Gush 17:28 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Shkodër

0pel

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 20:36 Makina  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Tiranë

Opel vectra 2.0 nafte bejm ndrrim

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Tet 15:35 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Gjirokastër

Opel zafira 2.0 dti

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Korr 10:58 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

0pel astra bezin&gaz,kondicjoner,1500euro.

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 0pel | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione