Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

çati - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe çati,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj çati Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:14
Linku:
Vila  ·  Tiranë

SHITET, VILË, FARKË, TIRANË TT 388

430 000 EUR

Online Shitësit të Besuar
Sot 11:32
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Mercedes GLC

54 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 35 000 - 39 999

Sot 16:14
Linku:
Vila  ·  Tiranë

SHITET, VILË, FARKË, TIRANË TT 388

430 000 EUR

Online Shitësit të Besuar
Sot 15:09 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Volvo xc60

33 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:29 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 1+1 në shitje në Fresk, Tiranë

96 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 13:49 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Depo  ·  Tiranë

JEPEN ME QIRA KAPANON NE KAMEZ!

3 200 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 13:45 Agjent për shitje të pronës Vila  ·  Tiranë

JEPET ME QIRA VILE LUKSOZE ME PISHINE !

4 000 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 12:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Tiranë

Mercedes Benz B Class 180 CDI Blue Efficiency

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 11:32
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Mercedes GLC

54 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 10:26 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Shitet, Shtepi Private 2-Kateshe , Shijak, Durres

280 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Shitësit të Besuar
Sot 10:12 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet Vile 2 kateshe

Numri i dhomave: 4
Online
Sot 08:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

MERCEDES C 300 BLUETEC /HYBRID / MOTORR 2143 cc MEGA FULL

21 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:42 Makina  ·  BMW  ·  640  ·  Tiranë

bmw seria 6 grand coupe Xdrive

27 500 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 19:41 Makina  ·  BMW  ·  640  ·  Tiranë

BMW SERIA 640 X DRIVE MEGA FULL OPTIONS ME PROSI!!!!!!!!!

27 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:41 Makina  ·  BMW  ·  640  ·  Tiranë

BMW 640 XDRIVE MEGA FULL OPTIONS

27 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:41 Makina  ·  BMW  ·  640  ·  Tiranë

BMW 640 XDRIVE INDIVIDUALE ME POROSI MEGA FULL

27 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:41 Makina  ·  BMW  ·  640  ·  Tiranë

BMW 640D GRAND COUPE XDRIVE FULL OPTION

Shitësit të Besuar
Dje 17:10 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Papafingo 3+1 per Shitje ne zonen e Freskut, ID 4131246

220 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Online Shitësit të Besuar
Dje 14:26 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Vlorë

Audi Q7 35 TDI 4×4

17 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Qer 13:00 Apartamente  ·  Lezhë

OKAZION Shitet Dupleks 3+1+2 ne Qender Lezhe

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
17 Qer 11:13 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Depo  ·  Tiranë

Kapanon për Qira në Valias

7 000 EUR / muaj

Online Shitësit të Besuar
16 Qer 17:52 Shtëpi  ·  Vlorë

Super vile me dokumenta per shitje ne Vlore

175 000 EUR

Numri i dhomave: 8
16 Qer 17:39 Vila  ·  Vlorë

Super vile me dokumenta per shitje ne Vlore

175 000 EUR

16 Qer 12:37 Shtëpi  ·  Berat

Shitet shtepia

40 000 EUR

Numri i dhomave: 3
11 Qer 15:30 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Industri dhe Puntori  ·  Tiranë

�� Jepet kapanon me qera ne Sauk

750 EUR / muaj

Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj çati | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione