Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Mallakastër

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Mallakastër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Mallakastër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 15:09 Makina , Mallakastër

����Wv Golf 6 Automat Dsg 1.6 Naft 2012����

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:09 Makina , Mallakastër

����C220 Automat 2006 Motorr Evo����

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 09:15 Makina , Mallakastër

MERCEDEZ BENZ C1.8 KOMPRESSOR BENZIN-GAZ SAPO ARDHUR ME DOGA

48 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 08:36 Makina , Mallakastër

SHITET VITO 220 CDI MANUALE 7+1 ME LETRA PER 1 VIT KUALIDIMI

6 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Nën 16:05 Makina , Mallakastër

MERCEDEZ BENZ C1.8 KOMPRESSOR BENZIN-GAZ ME IMJANT TE MONTUA

48 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Nën 12:53 Të tjera , Mallakastër

Vaj ulliri��

8 LEK

27 Nën 23:09 Makina , Mallakastër

Passat B6

4 850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Nën 12:17 Të tjera , Mallakastër

Shesim raki bio

26 Nën 10:36 Makina , Mallakastër

FORD TRANZIT 8+1 ME LETRA PER 1 VIT KUALIDIM PER 2 VJET VITI

5 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Nën 10:24 Makina , Mallakastër

Mercedez benz 220 kambio automat

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Nën 10:19 Makina , Mallakastër

MERCEDEZ BENZ C1.8 KOMPRESSOR BENZIN-GAZ IMJANT I MONTUAR NE

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Nën 17:54 Makina , Mallakastër

Pajero pinin 2.0 bezin makina esht ne gjendje shum te mir

5 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Nën 13:36 Makina , Mallakastër

C270 AUTOMAT LOOK 2006

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 12:33 Makina , Mallakastër

shitet w203 2.7 cdi 3.5 € diskutushem

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Nën 10:34 Makina , Mallakastër

Mercedez benz C180 Benzin gaz

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Nën 12:26 Makina , Mallakastër

Mercedez benz 220 kambio automat

45 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Nën 12:20 Makina , Mallakastër

Mercedez benz c 1.8 benzin gaz manuale

48 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Nën 07:33 Makina , Mallakastër

FIAT BRAVO 1.6 NAFTE

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 11:03 Makina , Mallakastër

MERCEDEZ BENZ C 1.8 BENZIN-GAZ MANUALE 0695300373

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Nën 11:47 Të tjera , Mallakastër

Vaj Ulliri

650 LEK

19 Nën 11:50 Makina , Mallakastër

Mercedez benz 220 kambio automat

45 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Nën 11:47 Makina , Mallakastër

MERCEDEZ BENZ C1.8 KOMPRESSOR BENZIN-GAZ IMJANT I MONTUAR NE

48 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Nën 14:16 Tokë/Fusha dhe farma , Mallakastër

Shitet 800 metra katror toke ne Ballsh

5 000 EUR Çmimi me zbritje

16 Nën 12:09 Të tjera , Mallakastër

Shiten Palma

400 EUR

16 Nën 12:07 Shtëpi , Mallakastër

Shitet toka + banese ne Ballsh Mallakaster

15 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 30
13 Nën 17:07 Makina bujqësore dhe pyllore Traktorë , Mallakastër

Okazion

13 Nën 10:52 Shtëpi , Mallakastër

Kerkohet shtepi 1+1

11 Nën 13:29 Makina , Mallakastër

C200 KOMPRESSOR ELEGANCE AUTOMAT

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Nën 13:21 Makina bujqësore dhe pyllore Traktorë , Mallakastër

Ford 65 kuaj

5 300 EUR

10 Nën 19:50 Të tjera , Mallakastër

Vaj ulliri 0698628156

700 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Mallakastër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione