Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shes blej apartamente dhe me agjensi imobiliare në Shqipëri

Tiranë , 1185
Durrës , 661
Shkodër , 192
Vlorë , 166
Korçë , 78
Fier , 74
Lezhë , 64
Elbasan , 49
Sarandë , 36
Shfaqni të gjitha

Jeni duke kërkuar për apartamente ne shitje? Në Merrjep.al ju mund të shfletoni me mijëra njoftime në ditë për apartamente në Tiranë, Durrës, Elbasan, Shkodër etj. Gjeni tek univers city apartamente ne shitje, gjithashtu mund të gjeni apartamente ne shitje merrjep me ndihmën e agjensi imobiliare. Filloni pa humbur kohë kërkimin tuaj.


Gjeni njoftime “shes apartamente” në të gjithë Shqipërinë me çmimet më të lira dhe përfitoni gjithashtu nga opsionet e apartamente kleringu.

Dje 22:48
Linku:
Apartamente , Fier

Shitet shtepia 3+1. Lagjja 16prilli.Pallati i ri

69 500 EUR

Numri i dhomave: 3

Sot 18:33 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+2 PRANE KAZAZIT DURRES!

115 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 18:30 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK MUZEUMI NE DURRES!

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:17 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM!!

49 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 17:02 Apartamente , Tiranë

Shiten Apartamente 1+1-2+1 Karburant Kupola E88

1 300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 15:24 Apartamente , Vlorë

Shitet Apartament 4+1+2 Luksoz Në Plazh Të Vjeter Me Pamje N

270 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
Sot 14:37 Apartamente , Durrës

Shitet Papafingo 400 M

Numri i dhomave: 4
Sot 14:14 Apartamente , Durrës

��APARTAMENTE DHE DYQANE TEK RERA HEDHUR

Numri i dhomave: > 10
Sot 14:14 Apartamente , Tiranë

��APARTAMENTE DHE DYQANE TEK RERA HEDHUR

Numri i dhomave: > 10
Sot 14:14 Apartamente , Shkodër

��APARTAMENTE DHE DYQANE TEK RERA HEDHUR

Numri i dhomave: > 10
Sot 14:14 Apartamente , Lezhë

��APARTAMENTE DHE DYQANE TEK RERA HEDHUR

Numri i dhomave: > 10
Sot 14:14 Apartamente , Kurbin

��APARTAMENTE DHE DYQANE TEK RERA HEDHUR

Numri i dhomave: > 10
Sot 10:38 Apartamente , Vlorë

Shiten Apartamente 1+1, 2+1 ne Radhime, VLORE

Numri i dhomave: 2
Sot 10:34 Apartamente , Sarandë

Shitet Apartament 2+1 me 2 ballkone ✔️

Numri i dhomave: 2
Sot 10:08 Apartamente , Durrës

��OKAZION��Shitet 1+1 + 2 Ballkone+ Garazh afer DETIT 55000E

Numri i dhomave: 3,5
Sot 10:08 Apartamente , Durrës

Shitet 2+1+2 Pallati Sportit�� • 106'000€

Numri i dhomave: 2,5
Sot 10:08 Apartamente , Durrës

Shitet • 1+1+Ballkon Mobiluar• Shume prane detit Plazh

Numri i dhomave: 2,5
Sot 10:08 Apartamente , Durrës

Shitet • 1+1 me 2 ballkone • Total Mobiluar ��Mali Robit��

Numri i dhomave: 2,5
Sot 10:08 Apartamente , Durrës

Shitet Super Apartament 3+1+2 ��Vollga Lagja 1��

Numri i dhomave: 2,5
Sot 10:08 Apartamente , Durrës

Shitet 2+1 + Ballkon • 92 MetraFlorida, Plazh Durres�� • 85'

Numri i dhomave: 2,5
Sot 10:08 Apartamente , Durrës

Shitet Super Apartament 3+1+ 3 Ballkone + Garazh Vila Zogut

Numri i dhomave: 2,5
Sot 10:08 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament + Garazh 2+1 Me Ballkon��Lagja 5

Numri i dhomave: 3
Sot 10:08 Apartamente , Durrës

Shitet 1+1 Total Mobiluar ��Plazh durres��

Numri i dhomave: 2,5
Sot 10:08 Apartamente , Durrës

Shitet 1+1+ Ballkon • Total Mobiluar��Spitali Amerikan Durre

Numri i dhomave: 2,5
Sot 10:08 Apartamente , Durrës

Shitet 2+1+2 • 122 M��Drejtoria Policis��• 90'000€✅

Numri i dhomave: 2,5
Sot 10:08 Apartamente , Durrës

Shitet Gazoniere • Vije e pare me detin��Shkembi Kavajes��

50 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 10:08 Apartamente , Durrës

Shitet • 1+1+Ballkon• 65 Metra • Mobiluar• Shume prane detit

Numri i dhomave: 3
Sot 10:08 Apartamente , Durrës

Shitet 1+1+Ballkon Mobiluar��Ish Urt-Ja,Lagja 17 Durres��

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 10:08 Apartamente , Durrës

OKAZION • Shiten 4 Apartamente • Total 350 MetraPlazh

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 10:08 Apartamente , Durrës

Shitet VIJE E PARE DHE PAMJE NGA DETI��Kamelia Resort��

Numri i dhomave: 2,5
Sot 10:08 Apartamente , Durrës

Shitet • 1+1 + Ballkon 47 M2 Neto��Plazh Durres��

Numri i dhomave: 2,5
Sot 10:08 Apartamente , Durrës

Shitet • 1+1+Ballkon��Iliria,Plazh��Mobiluar

Numri i dhomave: 3
Sot 10:08 Apartamente , Durrës

SHitet 3+1+2 Shume prane Qendres

Numri i dhomave: 2,5
Sot 10:08 Apartamente , Durrës

Shitet 1+1 • 91 Metra Vollga Lagja1 91 Metra

Numri i dhomave: 2,5
Sot 10:08 Apartamente , Durrës

Shitet 2+1+2 ��Vollga Lagja 1�� PAMJE BALLORE ME DETIN

Numri i dhomave: 2
Sot 10:06 Apartamente , Tiranë

SHITET 1+1 prane 21 DHJETORI (RRUGA E KAVAJES)

87 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sot 09:05 Apartamente , Fier

Shitet appartament në Fier i mobiluar

64 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 08:53 Apartamente , Bulqizë

Shitet Aprtament 1+1 (ME LETRA) Bulqize

18 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 03:57 Apartamente , Vlorë

Appartamento in vendita...

99 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 22:48 Apartamente , Fier

Shitet shtepia 3+1. Lagjja 16prilli.Pallati i ri

69 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 22:20 Apartamente , Tiranë

Tirane, shes Hyrje 2+1, 120 m²(Rezidenca Porta Re)

138 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 22:16 Apartamente , Tiranë

Tirane, shes Apartament 2+1, 121 m²(TURDIU REZIDENCE)

121 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 22:16 Apartamente , Tiranë

Tirane,shes Duplex me hipoteke 5+2,280 m²(Restorant Fresku)

165 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 22:16 Apartamente , Tiranë

Tirane,shes Apartament 2+1 (KOMUNA E PARISIT)

2 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 22:15 Apartamente , Tiranë

Tirane,shes Apartament 2+1,108 m² (BULEVARDI RI)

162 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 22:14 Apartamente , Tiranë

Tirane,shes Apartament 2+1,104 m² (AURA REZIDENCE)

114 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 22:14 Apartamente , Tiranë

Tirane,shes Hyrje 3+1,Sip 128 m²(AKSES TIRANA)

128 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 22:13 Apartamente , Tiranë

Tirane, shes Hyrje 1+1+A+BLK 65 m²(Porcelan)

71 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 22:12 Apartamente , Tiranë

Tirane, shes Hyrje 3+1,Sip 178 m²(ISH BLLOKU)

Numri i dhomave: 3
Dje 20:42 Apartamente , Tiranë

Don Bosko, shesim apartamente 1+1, 2+1 me cmim okazion!

Numri i dhomave: 2

Jeni në kërkim të një apartamenti në shitje?


Ne MerrJep.al do të gjeni qindra njoftime shes apartamente në zona të ndryshme të kryeqytetit të Shqipërisë. Zgjidhni zonen ku ju doni të jetoni dhe filloni më kërkimin tuaj.


Gjeni apartamente ne shitje don bosko


Don Bosko është një lagje e re në Tiranë. Aty ju mund të gjeni ndërtesa të reja dhe komplekse pallatesh shumëkatëshe. Kjo zonë është shumë e preferuar për familjet e reja për shkak të zhvillimit të madh që ka. Bëni një kërkim në merrjep.al për apartamente ne shitje don bosko dhe shfletoni të gjitha opsionet që ju ofrohen.

Në zona të tilla siç është Don Bosko, Astiri dhe Fresku ju keni mundësi të përfitoni apartament 1+1 ne shitje okazion . Prandaj kërkoni për apartamente ne shitje astir dhe përfitoni nga mundësitë që ju ofrohen.

Zona e Freskut është e njohur për shkak të qetësisë që e karakterizon por gjithashtu dhe për çmimet e mira që ofron për tregun imobiliar. Nëse bën një kërkim “shitet apartament 2+1 tek fresku” rezultatet do të jenë të pafundme dhe gjithashtu do mund të gjenit dhe apartamente kleringu në shitje ku dhe çmimet janë më të mira.


Apartamente okazion ne shitje ne Shqipëri


Blerja e një apartamenti është gjithëmon ide shumë e mirë investimi, por kjo nuk do të thotë që gjithmone të mendoni dhe të investoni në lagjet e kryëqytetit duke kërkuar për apartamente ne shitje ali demi por ne ju këshillojmë që të konsideroni dhe qytetet e tjera të vendit tonë si apartamente ne shitje ne shkoder. Ju mund të kërkoni dhe për ndihmë në apartamente shkoder extra real estate.

Ju këshillojmë që të merrni parasysh blerjen e apartamenteve rreth vijes bregdetare të vendit tonë si për shembull: apartamente ne shitje vlore apo dhe në qytetin e Durrësit i cili ndodhet dhe me afër Tiranës. Shfletoni rezultatet për apartamente ne shitje durres okazion dhe gjëni plot mundësi blerje për apartamente ne shitje durres me pamje nga deti.

Plazhet e Jugut janë gjithashtu shumë të preferuara dhe një mundësi e shkëlqyr investimi. Ju këshillojmë që mos të investoni vetëm në apartamente ne sarande per shitje por gjithasthu të kërkoni dhe për lloje të tjera pronash siç mund të jetë: papafingo ne shitje vlore.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione