Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

bardhok biba - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 101

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe bardhok biba,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj bardhok biba Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:38 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 1+1 TE RRUGA BARRIKADAVE 165.000 EURO

165 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Online
Sot 11:57 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 1+1 TE RR. BARDHOK BIBA 180.000 EURO

180 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Online
26 Maj 04:52 Apartamente , Tiranë

Shesim Apartament ne Qender (2-Gazonjere)

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
24 Maj 23:09 Apartamente , Tiranë

Apartament Qera Ditore Tirane-Qender “Sheshi Skenderbej “

60 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
24 Maj 19:08 Apartamente , Tiranë

Shitet Dublex

520 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Online
20 Maj 02:31 Apartamente , Tiranë

Apartament Lux Ne Qender Te Tiranes Qera Ditore

60 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
22 Pri 13:45 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT PER QIRA NE QENDER TE TIRANES, NE RRUGEN BARDHOK

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
19 Pri 09:44 Apartamente , Tiranë

�� Apartamente Me Qira Ditore Tirane “Sheshi Skenderbej “

60 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
17 Pri 10:34 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shitet Dublex

520 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 170
Online
14 Pri 23:07 Apartamente , Tiranë

Airbnb_Tirana Apartament Qera Ditore 65€ Nata

65 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
03 Pri 10:32 Apartamente , Tiranë

Qira, Apartament 2+1+2, Qender, Tirane.

900 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
01 Pri 11:10 Apartamente , Tiranë

Pak minuta larg sheshit Skenderbej jepet me qera 2+1+2

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
25 Mar 19:25 Apartamente , Tiranë

Jepet per qera apartament 2+1 ne Tek Pazari i Ri

800 EUR / muaj

21 Mar 23:15 Apartamente , Tiranë

QIRA,QENDER TE TIRANES, GARSONIER Rr ''BARDHOK BIBA'' !

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
15 Shk 15:33 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1,GALERIA, TIRANË

1 100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
28 Tet 12:49 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qira ne Qender ne Tirane

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
23 Jan 13:17 Apartamente , Tiranë

Garsionere me Qira, rruga Bardhok Biba.

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
16 Jan 10:39 Apartamente , Tiranë

⭕️ Apartament Me Qera Ditore Tirane/Qender 65€

65 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
16 Jan 01:11 Apartamente , Tiranë

⭕️ Apartament Qera Ditore

60 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
19 Dhj 10:56 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

SUPER Apartament 2+1 me qera ne Qender, ID 4221354.

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Online
14 Korr 01:28 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 ne Qender!

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
20 Qer 13:57 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 ne Qender!

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Online
17 Qer 17:35 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 ne Qender!

650 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
23 Maj 11:58 Apartamente , Tiranë

Apartament Qera Ditore 60€ Tirane/Qender

60 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
23 Maj 06:30 Apartamente , Tiranë

Apartament Qera Ditore 50€ Tirane/Qender

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
06 Maj 08:44 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 prane Qendres se Tiranes.

82 000 EUR

Numri i dhomave: 3
18 Pri 20:31 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 prane Qendres se Tiranes.

83 000 EUR

Numri i dhomave: 3
14 Pri 11:41 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 3+1+2+ VERANDE NE QENDER TE TIRANES!

225 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
03 Pri 23:36 Apartamente , Tiranë

Apartament Qera Ditore Tirane/Qender

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
03 Pri 23:26 Apartamente , Tiranë

Apartament Qera Ditore Tirane/Qender

55 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
03 Pri 23:15 Apartamente , Tiranë

Apartament Qera Ditore Tirane/Qender

60 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
24 Mar 09:17 Apartamente , Tiranë

Apartamente me qera ditore

80 LEK / ditë

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
11 Shk 23:55 Apartamente , Tiranë

Apartament Qera Ditore Qender/Tirane

55 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
10 Jan 20:13 Apartamente , Tiranë

Apartament Qera Ditore Tirane/Qender

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
30 Dhj 16:06 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT TEK GALERIA

30 000 LEK /

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
30 Dhj 16:06 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT TEK GALERIA

9 200 000 LEK

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
22 Dhj 16:18 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 2+1 PER QIRA NE QENDER TE TIRANES!

Numri i dhomave: 2
Online
04 Tet 11:52 Apartamente , Tiranë

Qera / Ap 2+1 / Qendër / ID Ap4021649

800 EUR

Numri i dhomave: 3
16 Korr 18:20 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 1+1 NE QENDER!

82 000 EUR

Numri i dhomave: 1
12 Korr 15:30 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Qender, Rruga Bardhok Biba.

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
24 Qer 13:22 Apartamente , Tiranë

Shesim Apartament 2+1 Ne (Qender)

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
18 Qer 22:37 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament tek Rruga e Barrikadave!!

86 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
01 Qer 23:34 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 3+1+2+ VERANDE NE QENDER TE TIRANES!

220 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
16 Mar 17:02 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament Ne Shitje 1+1 Ne Qender

71 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
03 Shk 11:26 Apartamente , Tiranë

JPET ME QERA APARTAMENTI NE QENDER

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Online
18 Nën 11:23 Apartamente , Tiranë

Apartament me Qera 1+1, tek Galeria 17 Nentori , R

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
21 Tet 10:40 Apartamente , Tiranë

Apartament Me Qera Ditore Qender/Tirane

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj bardhok biba | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione