Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Univers city - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 322
Sarandë , 1
Tepelenë , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Univers city,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Univers city Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 10:40
Linku:
Apartamente , Tiranë

Univers City, ap. 2+1+BLK Kati 8, 90.3 m² 73.000 Eur

73 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
29 Maj 10:19
Linku:
Apartamente , Tiranë

��SHITET APARTAMENT KLERINGU 2+1+2 NË RESIDENCËN UNIVERS CIT

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Online

Dje 22:00 Apartamente , Tiranë

Okazion! Shitet apartament 2+1+2 tek Kompleksi Univers City!

73 451 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 22:00 Apartamente , Tiranë

Okazion! Shitet apartament 1+1 tek kompleksi Univers City!

51 471 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 21:51 Apartamente , Tiranë

Okazion!! Shitet apartament 2+1+2 tek “Univers City”

68 313 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 21:48 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 1+1 tek Kompleksi “Univers City”

49 777 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 21:48 Apartamente , Tiranë

Shiten apartamente 1+1 tek Kompleksi “Univers City”

45 945 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 19:26 Apartamente , Tiranë

Okazion!!Shitet Apartament 1+1te Kompleksi Univers City

51 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Dje 17:34 Apartamente , Tiranë

OKAZION - UNIVERS CITY APARTAMENTE 1+1 , 2+1

680 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:29 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 3+1+2 ,QTU, Tiranë.

87 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 16:07 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 te Univers City

66 416 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:07 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 te Univers City

45 227 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 15:38 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK UNIVERS CITY!

42 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Dje 14:10 Apartamente , Tiranë

Shiten Opsione Apartamentesh, Univers City, QTU

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 14:06 Apartamente , Tiranë

/Okazion! Apartament 2+1 ne shitje te univers city ,qtu

61 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 13:51 Apartamente , Tiranë

Shiten apartamente 2+1 tek Kompleksi “Univers City”,prane QT

82 362 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 13:48 Apartamente , Tiranë

Shiten apartamente 1+1 tek Kompleksi “Univers City”,prane Q

45 945 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 13:48 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1 tek Kompleksi “Univers City”,prane QTU

78 330 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 13:29 Apartamente , Tiranë

/✅OKAZIONApartament 1+1 ne shitje te univers city ,qtu

51 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Dje 12:57 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1+2 në shitje, Univers City

73 300 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 12:49 Apartamente , Tiranë

@OKAZION!Apartament 2+1 ne shitje te univers city

61 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 12:49 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Kompleksi Univers City.

51 580 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Online
Dje 12:30 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1/post parkimi në shitje, Univers City

86 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 12:20 Apartamente , Tiranë

SHITET, APARTAMENT 1+1, UNIVERS CITY, TIRANE!

52 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Online
Dje 12:08 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 në shitje, Univers City

61 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 11:50 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 në shitje, Univers City

73 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 11:34 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1 prane QTU-se, Kompleksi Univers City.

63 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Online
Dje 11:31 Apartamente , Tiranë

~��SUPER OKAZION!!! SHITET APARTAMENT 1+1 TE UNIVERS CITY

51 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 11:27 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 te Univers City. QTU

50 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Dje 11:23 Apartamente , Tiranë

Shitet apartamen 2+1 te Univers City, QTU

72 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 11:19 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 tek Univers City

64 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 10:58 Apartamente , Tiranë

~OKAZION 720 EURO M2 SHITET APARTAMENT 2+1 TE UNIVERS CITY

64 900 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Dje 10:58 Apartamente , Tiranë

~OKAZION 720 M2!!!SHITET APAPRTAMENT 2+1 TE UNIVERS CITY

61 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 10:40
Linku:
Apartamente , Tiranë

Univers City, ap. 2+1+BLK Kati 8, 90.3 m² 73.000 Eur

73 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 10:09 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Kompleksi Univers City.

51 580 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Online
Dje 10:08 Apartamente , Tiranë

Apartamente Ne Shitje Te Univers City Tirane

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 09:40 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Kompleksi Univers City.

51 580 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Online
Dje 09:40 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Kompleksi Univers City.

51 580 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Online
Dje 09:31 Apartamente , Tiranë

Okazion!! Shitet apartament 2+1 tek kompleksi Univers City p

67 578 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 09:31 Apartamente , Tiranë

Okazion!! Shitet apartament 2+1 tek kompleksi Univers City p

78 330 EUR

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Univers city | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione