Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

kamez - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 378
Bulqizë , 1
Kurbin , 1
Lezhë , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe kamez,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj kamez Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:07 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

KAMEZ SUPER APARTAMENT 2+1 PER QIRA!

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
I zënë
Sot 11:07 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

KAMEZ, SUPER APARTAMENT 3+1+2 PER QIRA!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
I zënë
Sot 10:23 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

KAMEZ SUPER APARTAMENT 2+1 PER QIRA!

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
I zënë
Sot 10:18 Apartamente , Tiranë

Shiten Apartamente ne Kamez

40 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Online
Sot 09:26 Apartamente , Tiranë

Dogana Shitet Apartament 1+1 okazion

55 800 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
Dje 20:49 Apartamente , Tiranë

Shitet

1 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Dje 19:55 Apartamente , Tiranë

��Hyrje me qera 2+1+2 tek Point Center ne qender te Kamez��

370 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Dje 13:00 Apartamente , Tiranë

@Shitet Apartament 2+1 rezidenca Albsok88 I

57 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 12:53 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 3+1+2 në shitje, Kamëz

125 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 12:12 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 në shitje, Kamëz

56 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Online
Dje 11:50 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shitet, Vilë, Kamëz. PRI29417

215 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Online
29 Maj 17:01 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Kamëz.una31474

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
29 Maj 15:27 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 1+1 ne Kamez

39 800 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
29 Maj 15:16 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1

72 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Online
29 Maj 14:51 Apartamente , Tiranë

-----------shitet apartament 2+1 ne kamez

57 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
29 Maj 12:42 Apartamente , Tiranë

Shitet,Apartament 1+1,Kamez

54 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Online
29 Maj 10:19 Apartamente , Tiranë

��SHITEN APARTAMENTE 1+1 NË KAMËZ TEK ULLIRI , TIRANË.

42 200 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
29 Maj 09:45 Apartamente , Tiranë

Shitje,Apartament 1+1,Kamez Prane Bashkise

48 500 EUR

Numri i dhomave: 1
27 Maj 22:16 Apartamente , Tiranë

Kamez,shes Apartament modern 2+1,106 m²(Blvd Blu)

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
27 Maj 22:16 Apartamente , Tiranë

Kamez,shes hyrje panoramike 2+1,97 m²(Blvd Blu)

56 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
27 Maj 14:29 Apartamente , Tiranë

❌ Okazion Shitet Apartamenti ❌

Numri i dhomave: 2
27 Maj 11:37 Apartamente , Tiranë

SHESIM APARTAMENT 1+1 I MOBILUAR, NE KAMEZ. 40,000€

40 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
Online
26 Maj 20:06 Apartamente , Tiranë

Shitet ,Apartament 1+1,Kamez

48 500 EUR

Numri i dhomave: 1
26 Maj 09:48 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shitet ,Apartament 1+1,Kamez UNA27340

48 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
25 Maj 11:51 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1+2 Kamez! Neom59912

73 000 EUR

Numri i dhomave: 2
25 Maj 11:49 Apartamente , Tiranë

��Shitet apartament 2+1+2 Bathore rruga Demokracia

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 160
Online
24 Maj 21:06 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

��Jepet me qera ambienti 40m2 ne Kamez/35.000 leke

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Online
24 Maj 19:46 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1

56 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
23 Maj 08:52 Apartamente , Tiranë

(T) �� SHITET APARTAMENT 2+1,107M², KAMËZ!

74 900 EUR

Numri i dhomave: 3
22 Maj 16:54 Apartamente , Tiranë

SHESIM APARTAMENT 3+1 TEK TIRANA ENTRY 1

100 500 EUR

Numri i dhomave: 3
20 Maj 11:25 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1+2 Kamez! Neom59911

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
19 Maj 16:43 Apartamente , Tiranë

��SHITEN APARTAMENTE 2+1 NË KAMËZ TEK ULLIRI , TIRANË.

64 480 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
19 Maj 16:37 Apartamente , Tiranë

��SHITET APARTAMENT 1+1, KAMËZ, TIRANË

600 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
19 Maj 16:30 Apartamente , Tiranë

��SHITET APARTAMENT 2+1, KAMËZ, TIRANË

600 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
19 Maj 15:56 Apartamente , Tiranë

��SHITET APARTAMENT 2+1, KAMËZ, TIRANË

620 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
19 Maj 10:47 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE NE KAMEZ

55 500 EUR

Numri i dhomave: 3
19 Maj 09:42 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 2+1 NE KAMEZ

70 200 EUR

Numri i dhomave: 3
15 Maj 00:30 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 ne Kamez

58 200 EUR

Numri i dhomave: 3
14 Maj 19:06 Apartamente , Tiranë

Tirane apartament 2+1 , mundesi nderrimi

78 000 EUR

Numri i dhomave: 3
14 Maj 13:58 Apartamente , Tiranë

SHITET Apartament 3+1Kamez

77 000 EUR

Numri i dhomave: 3
12 Maj 18:34 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 ne Kamez

40 800 EUR

Numri i dhomave: 2
12 Maj 18:00 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 ne Kamez

62 400 EUR

Numri i dhomave: 3

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj kamez | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • kamez në kategorinë Imobiliare dhe vendbanime
  • kamez në kategorinë Shtëpi
  • Kamez në kategorinë Tokë/Fusha dhe farma
  • kamez në kategorinë Apartamente
  • kamez në kategorinë Apartamente
  • kamez në kategorinë Shtëpi
  • kamez në kategorinë Imobiliare dhe vendbanime
  • kamez në kategorinë Biznes dhe punë
  • KAMEZ në kategorinë Artikuj për koleksion
  • Kamez në kategorinë Ambiente biznesi

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione