Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

velipoje - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Shkodër , 142
Tiranë , 2
Lezhë , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe velipoje,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj velipoje Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 11:27 Apartamente , Shkodër

APARTAMENTE NE VELIPOJE

72 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 11:07 Apartamente , Shkodër

SHITEN AMBIENTE TE NDRYSHME NE VELIPOJE,SHKODER

Numri i dhomave: 1
Online
29 Maj 16:00 Apartamente , Shkodër

OKAZION Shitet Vile 3 kate plazhi Velipoje.

165 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 6
24 Maj 18:33 Apartamente , Shkodër

Shitet apartament 1+1 Sip �� 58m2 kati 4 me ashensor

75 400 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
24 Maj 18:28 Apartamente , Shkodër

�� Shitet apartament 2+1 Sip��109m2 me pamje nga Deti ��

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
23 Maj 21:59 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Shkodër

Apartament 2+1 per qera ditore ne Velipoje

90 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
23 Maj 16:07 Apartamente , Shkodër

Shiten Super apartamente 2+1 ne Velipoje Fishtat

1 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 200
Online
23 Maj 16:03 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Shkodër

Shiten Super apartamente ne Velipoje

1 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online
22 Maj 12:17 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Shkodër

��️ Shitet 1+1 k2 Sip ��70 m2

1 057 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Online
22 Maj 12:08 Apartamente , Shkodër

Shiten apartamente ne Velipoje,Shkoder

Numri i dhomave: 1
16 Maj 17:44 Apartamente , Shkodër

Grand Europa Resort Velipoje

15 Pri 16:33 Apartamente , Shkodër

Shitet Apartamenti 67metra katror - Grand Europa Resort

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
10 Pri 10:29 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Shkodër

Shitet Apartament 2+1 me pamje nga Deti

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
07 Pri 20:52 Apartamente , Shkodër

❗️SHITET ❗️Toke Are Velipoje

1 LEK

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 200
01 Pri 16:44 Apartamente , Shkodër

Jepen me qira Apartamente Pulaj- Plazh- Velipojë

Numri i dhomave: 3,5
01 Pri 16:41 Apartamente , Shkodër

Jepen me qira Apartamente Pulaj- Plazh- Velipojë

Numri i dhomave: 3,5
01 Pri 16:41 Apartamente , Shkodër

Jepen me qira Apartamente Pulaj- Plazh- Velipojë

Numri i dhomave: 3,5
15 Mar 19:18 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Shkodër

Shitet 2+1 me pamje deti Velipoje

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
24 Shk 11:13 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Shkodër

Shtepi private ose apartament, prane detit, VELIPOJE

150 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online
23 Jan 07:27 Apartamente , Shkodër

SUPER APARTAMENT 2+1+2 NE VELIPOJE

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
10 Sht 21:59 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Shkodër

1+1 per shitje Europa Resort Velipoje

81 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
31 Gush 14:12 Apartamente , Shkodër

Shitet Apartamenti 67metra katror - Grand Europa Resort

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
18 Gush 07:45 Apartamente , Shkodër

VELIPOJE 30.000 EURO OKAZION SHITET APARTAMENT

30 000 EUR

Numri i dhomave: 2
08 Korr 10:26 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Shkodër

��️ 2+1Velipoje SHITET

75 999 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
06 Korr 12:19 Apartamente , Shkodër

Shitet super apartament tek “REZIDENCA ROYAL”

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
05 Korr 13:55 Apartamente , Shkodër

SHITET SUPER APARTAMENT TEK “REZIDENCA ROYAL”

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
05 Korr 13:31 Apartamente , Shkodër

SHITET SUPER APARTAMENT TEK “REZIDENCA ROYAL”

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
28 Qer 15:29 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Shkodër

Shitet 1+1 Kompleksi Fishta, Velipoje

1 200 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
24 Qer 10:08 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shitet, Tokë-Arë, Velipojë/ OPP26111

300 000 LEK

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 100
01 Qer 11:15 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Shkodër

Shitet mini hotel ne Velipoje

170 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
09 Maj 09:39 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Shkodër

�� Shitet apartament 1+1 kati 5

1 100 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
25 Mar 08:54 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Shkodër

Shitet apartament 1+1 kati 4 ne Velipoje

71 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
14 Mar 22:43 Apartamente , Shkodër

Jepet me qera hotel ne Velipoje

Numri i dhomave: 1
11 Mar 22:34 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Shkodër

Sjitet Super Apartament 1+1 kati 3

96 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj velipoje | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • velipoje në kategorinë Imobiliare dhe vendbanime
  • velipoje në kategorinë Imobiliare dhe vendbanime
  • velipoje në kategorinë Imobiliare dhe vendbanime
  • velipoje në kategorinë Apartamente
  • velipoje në kategorinë Apartamente
  • velipoje në kategorinë Makina | BMW | Seri 3
  • velipoje në kategorinë Shtëpi
  • velipoje në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • velipoje në kategorinë Tokë/Fusha dhe farma
  • Velipoje në kategorinë Ambiente biznesi

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione